- 200 тис. км
- Іспас
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продається ВАЗ 2108 (1989), не на ходу, технічний паспорт. Пропоную увазі - ВАЗ 2108 1989 року випуску. Автомобіль потребує реставрації та не на ходу, але має потенціал для відновлення. Продається разом з технічним паспортом. Основні характеристики: Рік випуску: 1989 Модель: ВАЗ 2108 Стан: Не на ходу Технічний паспорт Це чудова можливість для тих, хто цінує ретро-автомобілі та має бажання відновити їхню первозданну красу. Автомобіль продається без додаткових документів, окрім технічного паспорта. Стан автомобіля: Авто має великий потенціал для реставрації, і відновлення може надати йому нове життя. Додатково: Пропонується з технічним паспортом. Є потенціал для реставрації та перетворення на унікальний проект) Ціна: Ціна договірна
Продаю своє авто,дуже багато всього було замінено,довго писати(можете глянути відео).Авто на мені, переїстрація через мрео або через дія. По всім питанням дзвоніть/пишить(якщо абонент "не абонент" пишить в вацап)
Я власник по ТП, продам ВАЗ-2108, в гарному стані, нове зчеплення, свічки, радіатор, поміняни антифріз та мастило, оброблена всередині, іржи по дну немає, коробка (5ст) та двигун (1.5 після капітального ремонту попереднім власником робився)- в чудовому стані, не каптить, не димить, масло не жере. 130 - по трасі без напрягу. Резина - зимова. З мінусів - не працює сигнал, стало щось стукати справа в ходовій (не стойки - міняв нещодавно, може наконечник), фарба Раптор почала подекуди облазити. Дзвінки виключно вотсап (краще писати, можна тоді на Вайбер та Телеграм). Переоформлення- обов'язково. Автівка в Пісочині.
авто на ходу багато чого зроблено стоять задні лед стопи панель від 2114 сидіння від міні купера
Автомобіль в доброму стані, перебраний двигун, ходова в гарному стані все працює, нічого робити не треба. встановлений газ. Інформація по телефону.
Авто на ходу, в хорошому стані, всі питання по телефону
Продам легковий автомобіль "ВАЗ-2108.01", 1987р.в., двигун 1.3л, 4-ступінчата КПП, колір бежевий. # Автомобіль на ходу, все працює, повністю обслужений - тобто "сів і поїхав". З ньюансів: # - немає акумулятора, "помер" (прийшов його час), - кузов поварений і помальований власними силами (не всюди), - дещо "втікла" вниз кришка багажника (витягнулися завіси), але закривається, - пагано працює (скоріше не працює) лівий склопідйомник, - відпала кришка "бардачка" (потрібно замінити вісь, кришка в наявності). Всі інші подробиці - по-телефону або при зустрічі. З машиною віддам комплект зимової гуми та все що до неї знайду (різні запчастини, різний дріб'язок, устаткування/пристосування). ! ПЕРЕКУПІВ ТА ОХОЧИХ ПРОСТО ПОБАЛАКАТИ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ !
продам авто в робочому стані сів завів і поїхав.....,.
Детали по телефону
