- 43 тис. км
- Херсон
- Бензин, 1.1 л.
- Не вказано
продаю ваз 2108 в смт. Заболотів( на ходу )детальніше по номеру пишіть на вайбер тому що зараз закордоном
На ходу всі питання за телефоном
Продам своє авто двигун після капітального ремонту, кузов пофарбовано та повністю оброблений.
Машина обслужена, сів і поїхав. Володимир
Продам ваз 2108 повністю в робочому стані! З документами порядок! Деталі за телефоном: Реальному покупцю торг!
продам ВАЗ 2108 газ/бензин газ вписаний машина оформлена на мене ходова повністю вся нова мотор в ідеальному стані якщо є якісь питаня телефонуйте реальному покупцю хороший торг
В хорошем состоянии, вложений не требует, по желанию можно покрасить, варить не нужно, была поверка по задним аркам, все остальное в заводе, машина с переоформлением, титаны идут с машиной не нужно звонить и просить продать. . . все остальное по телефону
Дзвонити писати на вайбер
Авто на ходу Есть ньюансы по кузову Работает и на газу и на бензине Доп.фото скину на Вайбер или телеграмм Номер: Есть ньюанс с проводкой,включаешь габариты-крутит стартер,либо что-то отсырело или дело в релюшке
Авто кожного дня на ходу,стартер та карбюратор перебранний, акумулятор новий,оливу не бере.Газ вписаний,є фаркоп.По дну все добре,по кузову є деякі питання.Ксенон,з обліку знімається.....
Продам ВАЗ 2108, стан на фото, автомобіль в рідній фарбі, двигун 1.5. автомобіль в одних руках більше 20 років деталі за телефоном
Продам просте економне авто ваз 2108 Повністю переварена Новий радіатор охолодження Зробреле повне ТО 2 місяці назад Нова проводка Новий блок запобіжників Нова ходова повністю Газ бензин в писаний в тех паспорт Реальний розхід при швидкості 100 км/г по трасі 5 літрів бензину 7 газу Нові всі тросики Торг присутній З мінусів лопнув тросик спідометра Та почала ледь ледь підвивати 5 передача
У продажу Ваз 2108 1991 рік 1.5 бенз У хорошому стані, Мотор, коробка, ходова без нарікань господарська машина 2 комплекти коліс, титани Документи повний порядок Всім хороших покупок і продажів Слава Україні!
авто на ходу,заводиця їде,потрібно підварити задній ланжерон біля балки ,торг на каву
