- 120 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.45 л.
- Ручна / Механіка
Сел и поехал
Сел и поехал
Вкладень не потребує.хороший стан.торг.більше фото на рст.
Продам ваз 2107 інжектор 2009 року. 4 покоління газу процює ідиально газ вписаний . Мінялося сциплєнія , мінявся кардан ,підвісний , хрестовини ,підшипник на полуосі , свіже масло в мосту , міняли ризинки на реактивних тягах .По мотору питань нема масла не бере . Коробка 5 ступка вмикається все без хруста передачі не вилітають .. Стоять стопи лед процюють ідеально. Машина збита . По електриці все працює . Стоять 14 тітани . Ручнік працює. .З мінусів один гнилий поріг . ТОРГ ОБМІН Телефонувати або в пп.
Авто у відмінному стані, один господар, пробіг оригінальний, електронне запалення, інжектор.
ВАЗ 2107. Ціна 1100$ Мотор 1,5. Рік 2009. Коробкп 5 ступка . Мотор в гарному стані масло не бере,коробка не вибивае . По кузову гнилі немае,рижеків так само немае , авто доглядаеться Гаражне зберігання,дніше не варилося не гніле . Сигналізація ,центральний замок . Покупцю перегон ,перевірка на СТО.
Авто в хорошому стані, доглянуте, другий власник в сім’ї (купувалась з салону). Рідний пробіг — 38 тис. км. Двигун 1.5 бензин, працює рівно. Коробка 5-ступка, По авто: * передні електросклопідйомники * якісна музика * салон в чохлах з еко-шкіри * EVA коврики * широкі титани на новій резині * замінені тормозні диски, колодки, тормозні циліндри і багато чого іншого По кузову є незначні нюанси (видно на фото) — нічого критичного. Авто на впевненому ходу, вкладень не потребує. По іншим питанням пишіть
Другий власник(але не використовував). з салону. Газ. торг. ЗСУ на 0 -50%!!!(реально????)
У відмінному стані Вся інформація по тел...
Хороша автівка не ідеальна багато чого роблено в цілому на ходу їде бадьоро Одні власники з салону Два комплекта дисків Можливий обмін на мото
Продам ВАЗ Приора 217230 хетчбек об'єм двигуна 1595 стоїть ГБО 4
ВАЗ 2107 2009 року випуску, кузов повністю після капремонту 3 роки тому, днище в ідеалі, вся ціленька без дірок. Інжектор, стоїть газ 4 покоління обслужений все працює як на газу так і на бензині, витрата бензину по місту 8-9, газу 11-12. Салон доглянутий, сидіння від пассата з електрорегулюванням, домкрат, запаска все на місці. Була в одних руках з 2010 по 2024 рік, я другий власник, машинка на ходу їздить кожен день і не підводить, багато чого зроблено, телефонуйте запитуйте.
Автомобіль в хорошому робочому стані. Все працює справно. Ржавчини не має.
Продам гарне авто , 2009 року випуску , в максимальній комплектації, встановлен газ 4 покоління! Два комплекта гуми зима , літо. Два комплекта ключив + гарні чохли у подарунок , вкладень не потребує , доп.інфа за телефоном!
Продам ВАЗ 2107 2009 року випуску, в моторі нічого не робилось, є підфарбування по кузову + нова зимова гума на дисках більш детально по телефону!!!
продам ВАЗ 2107 2009 року випуску. Не гнилий. Мотор, коробка в хорошому стані. Нові свічки, салінблок, шарова, рхх,акум. Масла не бере. ходова перебрала. Некрашена. Власник. Деталі по телефону
