- 200 тис. км
- Світловодськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Сів і поїхав, новий акум, нова страховка, нове щеплення, дно присутнє.
Сів і поїхав, новий акум, нова страховка, нове щеплення, дно присутнє.
Продам ваз 2107 в гарному стані все працює заводиться їде гарно вписаний газ продаю по причині шо стоїть дурно
Продам ваз 2107 в хорошому стані авто не гниле по ходовій нічого не стукає коробка 5 ступка полонез деталі по телефону
Продам ВАЗ 2107 1.5 карбюратор МКПП 4 ст. 1988 року випуску Автомобіль у гідному стані. Встановлено газ 2 покоління Tomasetto 50 l. Працює відмінно, що на газу, що на бензині. Генератор 73А, Акумулятор 65Ач. Нові задні та передні пружини, амортизатори, гальмівні барабани та диски. Ручник працює. У салоні встановлені нові дверні карти, хороші чохли, підлокітник, інерційні ремені безпеки. Мультимедіа Pioneer. Машина своя, останнім часом стоїть, тільки повне переоформлення.
Продається ваз 2107 в хорошому стані не гнила крім водійської дверки , і ще є пару моментів по фарбі але це не критично,сідушки від ланоса є гарні чохли на всі сідушки є музика пічка працює,салон в дуже хорошому стані, є газ вписаний, мотор теж в хорошому стані, більше інформації телефонуйте пишіть
Вітаю друзі. Продам оригінальний ваз. Жодна деталь не фарбувалась і не варилась. Тільки точкові підкраси. Знизу ідеальна. Гнилі немає. Мотор годинник. Салон червоний в ідеалі. По ходовій і тормозах теж все супер. Оригінальна сімка з радянських часів до якої не бралися кривими руками. Торг. Переоформлення.
машина на ходу все працює стоять лінзовані лампи телефонувати за номером
Продам ваз 2107,на ходу ,электро стекло подьемники, сигнализация, два комплекта ключей, сидение Опель, двигатель после капиталки,не плохая музыка
машина в хорошому стані,
Двигун 1.5 бензин – працює справно ? Кузов рівний, є незначні сліди часу (іржа в деяких місцях) ? Салон чистий, рідний ? Ходова в нормі, не стукає ? Документи в порядку, знімусь з обліку Ціна договірна, можливий торг біля капота.
Продам своє авто сів поїхав двигун працює без нарікань масло не бере не димить не троїть, авто економне, ходова в зборі з проблем не вписаний газ все інше по телефону
