- 200 тис. км
- Бориспіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в непоганому стані на свої роки
Продам авто в непоганому стані на свої роки
Продам ваз 2107 на ходу після ДТП торгується присутній
Продам машину в нормальному стані по кузову варити не потрібно, є моменти по лакофарбовому покриттю по Електрик все працює газ працює потрібно тільки поставити клапан щоб з кнопки перемикати а так все окей по машині.
Продам Ваз 2107. Всі питання по телефону!!!
Залишилась спадщина. Ваз2107 після реставрації та відновлення. кап ремонт двигуна, багато всього встановлено нового. Знизу оброблена антікором. Є газове обладнання але не підключено. Багато запчастин до авто ще в + помпа, бензонасос, ричаги.
Продам автомобіль ВАЗ 2107 Автомобіль з дуже цікавою історією,куплялась 10 лютого 2022 року Автомобіль простояв в гаражі з 1999 року,перед його концервацією автомобіль був повністю задутий,перебраний. Автомобіль 1983 року,13 машина яка йшла на експорт двірники працюють на фарах,підлокітник заводський,чорний салон(карти та потолок),сідушку у хорошому стані не просижені. Підлокітник рідний її жигулівський При мені вже було замінено масло,фільтра,тормозна жидкость,антіфріз,вся тормозна система в круг,патрубки,помпа,стартер,проводка в справному стані,ходова відпрацьовує своє на відмінно,при швидкості 100 сидячі в машині можна спокійно розмовляти а не кричати друг до друга,дирки(вирізав)або динаміки в дверних картах ставив не я Центральний замок,багажник відкривається як з пульта так і з ключа Під капотом стоїть гідроупора заводська Динаміки Pioneer made in Japan Стоїть економетр,тому що в основному він знаходить на панелі приборів але там на цьому авто знаходить датчик давленія масла Газ ніколи не стояв,розход бензину По місту в залежності від їзди можна вложитись і в 8 За містом 6-8 в залежності теж як їхати Заміряв недавно проїжав я 100км розход був 7літрів це з тим що я ще їздив трошки по місту Мотор працює добре,авто кожен день на ходу,завів поїхав,надійний друг не підводить.Жалко продавати але хочу щоб авто попало в надійні руки і хороші Якщо не продам авто буде робитись під проект Автомобіль переоформляється власник знаходиться в Києві зв’язок є
Перекупам прохання не дзвонити, за 1200$ точно не буде. В хорошому технічному стані. Збережений салон. Замінено комплект зчеплення, глушник, резонатор, задні гальмівні барабани, колодки. Нові шини: літні Tigar на авто, зимові Matador на другому комплекті дисків. Встановлена сигналізація. Магнітола (usb).
