- 50 тис. км
- Маньківка
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Потрібно робити малярку,електрика вся працює,резина зима
Продам авто в чудовому стані. **********
Продам автомобіль в гарному стані робити не чего не треба газ і бензин
Доброго дня всім,продаю ваз 2107,мотор 1.5 5-ти ступка,мотор масла не бере,кожного дня проїздить близько 200 кілометрів,торг за крило буде.
всі питання по телефону
Продам ваз 2107. Кузов у порядку,гарний салон,не продавлені крісла. Акумулятор новий з весни,коробка працює гарно,ходова в порядку. Є питання в роботі двигуна(детальніше за номером)Встановлено сигналку,магнітола. Є багажник на кришу. Тільки переоформлення. Торг у капота!
Машина находу погнуті ліві дверки на фото видно решто потелефоні ціна 600 доларів
Цікавить обмін на мото ключ на ключ Кидайте варіанти свої на вайбер або сюда в повідомлення Потрібно правий поріг поварити І гроші не цікавлять тільки мото На дзвінки не відповідаю
Авто робочуму стані не гниле, комплетація штатна, стан дивітся по фото. С документами все добре продається тільки з переоформленям.
Жигулі в хорошому стані сів поїхав (ВЕЛИКЕ прохання перекупам не турбувати). Кому цікаво приїжджайте дивіться будь-яке оформлення!
Вся інформація за тел : ********** Руслан
Авто сів поїхав газ вписано в тп переоформлення присутне страхування також гума зима мотор і коробка без нарікань
Продаю ВАЗ 2107. Не користуюся, так як купив собі нову машину. Жигулька на ходу, все працює. За деталями звертатись до власника авто за телефоном Олександр
Продам ваз 2107 мотор 1.5 коробка 4-х ступка потрібно поміняти стартер
Продам «семёрку». Головне — машина на ходу, заводиться і їде самостійно. Останнім часом стояла, тому перед активною експлуатацією бажано провести невелике ТО (поміняти масло, залити свіжий бензин). Без нарікань, працюють як треба. Кузов: Пороги втомилися, потребують зварювання. Дрібниці: Акумулятор слабкуватий (краще взяти свій для підстраховки), порваний тросик капота (відкрию при вас), спускає заднє ліве колесо. Машина юридично чиста. Відмінний варіант для тих, у кого є руки і бажання довести техніку до розуму.
є невеликі ржавчини по кузову, машина продається без акумулятора , така ціна тому що нова резина.. на неї проїхав може кілометрів 40. були поміняні наконечники , топливний фільтр, якісь замки, світло в салоні зроблене. мотор троечный їздить дуже добре... проблема з щепленням потрібно поміняти диск. гальма дуже добрі маю відео, якщо є якісь питання звертайтесь за телефоном
