- 300 тис. км
- Ізяслав
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані. Вся інформація за телефоном! Цікавить обмін на мото крім вітчизняного виробника.
Машина в хорошому стані. Вся інформація за телефоном! Цікавить обмін на мото крім вітчизняного виробника.
Автомобіль заводської комплектаціі, перебрана повністю тільки ходовка. Антікор Dinitrol на новий автомобіль. Автомобіль гаражного зберігання. Із проблем, корозія порогів. Нове еликтронне запалення.
Продам 2107 у нормальному стані Газ бензин все працює
Двигун 1.6 бензин у дуже хорошому стані, працює рівно. Пробіг 140 000 км Система охолодження щойно обслуговувалася. Коробка передач і зчеплення без зауважень. Авто повністю на ходу, заводиться без проблем. По кузову є нюанси, відповідні віку авто. Автомобіль був куплений дідусем новим з салону колеса титини r14 резина зима шипована є сигналізація передні електро Стекло підйомники все працює машина на кожен день.
звоніть на цей тому що той буде вимкнений
Авто в доброму стані пів року тому було пофарбоване находу стоїть 5 ти Ступка по двигунові усе ок торг присутній...
Продам автомобіль з гарному стані. Машина була у діда. Двигун 1.6 82.000 (рідного пробігу) в чудовому стані, коробка в ідеальному стані. 01.05 зроблено повне Т.О (масло, масло в коробці, масляний фільтр, повітряний фільтр). Нова зимова гума. Є центральний замок та сигналізація, потрібне підключення (по телефону поясню) Підсвітка салону. Також замінено: - Трамблер в зборі електричний - Змінено свічки та броні провода - Подушки двигуна - Шарові опори - Нові штани - Перебрана підвіска Дзвоніть - питайте
Продаю Ваз 2107, є 3 власником! Машина не ідеал, але не підводила ніколи! Ходова частина перебрана, 20 тис. км. міняв зчеплення! Працює як на бензині так і на газу. Газ вписаний! Є музика, сигналізація двостороння, тонування по колу, резина зима, літо! Потребує маленьких вкладень по косметиці, видно на фото! Продаю як є, присутній торг!
авто технічно у відмінному стані потребує поварки та покраски по бажанню.
Продам авто в хорошому стані Другий власник Дуже багато чого робилося По мотору нарікань немає, масла не бере Їде добре як на бензині, так і на газу Газ вписаний Ходова частина в порядку Салон охайний Гарна резина Гарне світло Обовʼязкове переоформлення Деталі за телефоном Торг на каву
машина в гарному стані мотор,ходова, електрика все працює рівно стан машини видно на фото за додатковою інформацією звоніть
Авто після капремонту, двигун перебраний, поставлені нові циліндри. Фільтра, масла поміняні. Новий акумулятор. Є невеликий слід після ДТП на правому крилі. Стан сів-поїхав. Нові всесезонні шини. Міцна робоча конячка, вистачить ще надовго.
