- 134 тис. км
- Полтава
- Бензин, 0.12 л.
- Ручна / Механіка
Один власник,не фарбована,не варена,пробіг 134000,гарна резина,гаражне зберігання,торг
Один власник,не фарбована,не варена,пробіг 134000,гарна резина,гаражне зберігання,торг
Авто в родной краске, карбюратор.
Гаражного храніння титан колеса сигналізація централь ний замок швидкістей 5 тоніровка тюнінг карбіратор бензин
Продам ВАЗ 2107 у відмінному стані. Не бита, не фарбована.
Продам семерку 2005 года 1.6 газ/бенз, мотор не дымит не сапунит, коробка не хрустит не выбивает 5 ступка, мост не воет, ходовая сбитая не стучит, днище обработанное, Гбо вписанное в тех паспорт, все четыре колеса зима, работает на газу и на бензине, хороший свет. С документами
Продам ВАЗ 2107. 2004 року випуску. Стан нормальний. АКБ відсутній. Або міняю на металевий секційний гараж чи будівельні матеріали, профнастил.
Машина на ходу щодня. Нова олія та антифриз. Нова гума 2025 року, зад – зима, перед – літо, повністю задута без іржі, рідний пробіг 52 тис., переоформлення. Машину можна подивитися на югоке. Цікавий також обмін ключ на ключ.
Продаю ВАЗ-2107 1989 року, 1,5. В робочому стані. Встановлений газ (вписаний в документи), але я їздив лише на бензині. Пробіг на панелі приладів - 25600, який точний невідомо. В користуванні майже два роки. По кузову жива, на передньому лівому крилі є невелике пошкодження (зачеплене дерево під час паркування). Ходова без нарікань. Двигун, зчеплення та КПП в справному стані. Новий акумулятор, свіжі рідини. Лобове скло ціле. Є фаркоп. Зимової резини немає. Продаю у зв"язку з втратою необхідності. Машина підходить для сільської місцевості або невеликого міста. Продаж лише з переоформленням.
Авто в хорошому стані,газу не було,мотор масла не бере,є зимова резина,незначні сліди експлуатації, днище ціле не ржаве , було замінено мастило в двигуні та антифриз . Автомобіля знаходиться Підволочиськ . Реальному покупцю торг...
покрашена та поварена в 2023 році, двигун капіталився в 2024, але починає пробивать прокладку гбц, власник за кордоном, переоформлення через дію
Продаю авто, на ходу.
ВАЗ-2107 2003 року випуску. Плюси: Двигун 1,5 у відмінному стані, залите синтетичне масло 5W40, червоний антифриз G12+. Коробка 5-ступенева. Встановлено ГБО Tomasetto, вписане в техпаспорт, балон 50л. Свіжий АКБ Bosch. Новий генератор. Регульовані верхні важелі. Передні ступичні підшипники від ВАЗ-2108, тобто взагалі можна про них забути. Фаркоп. Ну і по мелочам- зручний руль, магнітола під флешку, сигналізація, центральний замок. Мінуси: Треба займатися порогами і днищем під ногами водія та пасажира, ремвставки туди вже куплені. Але і так можна ще їздити і їздити. По кузову є коцки, вм'ятини та підфарбування. Загалом машина як є, губи не малював. Тільки переоформлення в сервісному центрі!
Автомобиль обслужен,масло,тосол,фильтра поменяны,ходовая перебрана,не стучит,развал сделан,резину не ест,развал делается нормально. Авто визуально как на фото,по мотору и коробки вопросов нету не каких,все работает хорошо. До меня была ударена в переднюю часть. В ходу едет ровно.
