- 128 тис. км
- Самбір
- Бензин, 1.45 л.
- Ручна / Механіка
нова резина нова помпа масло тормозний циліндрик
нова резина нова помпа масло тормозний циліндрик
Продам ВАЗ 2107 1996, вкладень ніяких не потребує, ходова не гримить, стоять титани на хорошій зимовій резині, газ/бензин, є пара моментів по кузову. Віддача 900$.
Вся інформація за номером телефону
Дзвоніть домовимос5-Василь
На ходу, технічно справна Масло двигун не бере.Газ вписаний у техпаспорт.Єдина необхідність заміна резини на колесах.Вихлопна система щойно встановлена, з якісного металу Дзвонити за номером:
Власник з салону . Авто в робочому стані і повністю доглянуте. Газ зареєстрований. Дуже економна. Кузов потребує ремонту . За детальною інформацією звертайтесь по тел.
Доброго дня , продаю власне авто , авто знаходилось в одній сім?ї,куплена була в салоні , рідний пробіг 190тисяч , мотор робили 4 тисячі назад , причини продажу , виїзд за кордон . Всіх гарних продажів . За делалями пишіть на Вайбер або авторіа не завжди можу взяти слухавку!!!
зв'язок зі мною через вайбер чи вацап
Ваз 2107 поварений кузов, оброблений. Потребує фарбування. По мотору все обслуговувалось вчасно. По ходовій нарікань немає. Нова рульова колонка. Присутній торг.
Продам ваз 2107
Продам свою сімку. Паливо газ- бензин (газ вписано в техпаспорт). Авто на ходу, в доброму стані, сів і поїхав, наразі вкладень не потребує. Останні ремонти: Перебрана ходова, замінені усі гальмівні колодки, почищений радіатор, замінені свічі, дроти трамблера, кришка трамблера, Дуже м'яка машинка, добре їде як на газі так і на бензі. Постійно зберігався у гаражі. Дно не гниле, є невеликі видимі сліди експлуатації та косметичні моменти. Зацікавленим в покупці розумний торг. Машинка на кожен день, мінімум два рази в тиждень їде у Львів і назад. З пропозиціями "візьму за 500 прохання не турбувати" Тільки переоформлення, пріоритет через дію
технічно повністю справний автомобіль, абсолютно нові зчеплення (цілком), потужний генератор, повністю нове рульове та замінена вся гальмівна система, з рідної лишився тільки бачок, робив все для себе, пробіг всих нових деталей меньше 3000 км. новесенький акумулятор і перероблена піч, жаре так що зимою в шортах можна їздити. Газ вписано у ТП. трохи пошкоджене лакофарбове покриття, є невелика вм'ятина на передньому крилі і трошки підгуляні пороги. усі документи у повному порядку, будь яке переоформлення. продаю бо зараз не їзжу, а машину жалко, бо стоїть без діла.
Машинка повністю на ходу, обслуговувалася вчасно. Двигун не димить, не троїть, працює без нарікань. Коробка — 5-ступка, не ФІАТОВСЬКА. По кузову є нюанси: потрібно прикласти трохи рук по зовнішності замінити переднє крило, та подекуди присутні незначні «рижики». На швидкість та їзду це ніяк не впливає. Масла й фільтри були замінені вчасно.Усі інші деталі та подробиці розповім по телефону.
Продам сімейну ластівку. Автомобіль в технічно справному стані,сів і поїхав. Автомобіль працює як на газу,так і на бензині,газ вписаний в техпаспорт. Коробка передач пьятиступка фіатовська. Автомобіль був в невеликому ДТП,догнали в задню частину на світлофорі,все виправлено. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону Прохання телефонувати з 8:00 до 21:00. Також дуже по прошу не телефонувати з дурними запитаннями ,давайте поважати один одного,і не витрачати мій і ваш час даремно. Торг присутній біля автомобіля,по телефону не торгуюсь Всім гарних продажів
Продам ваз 2107 1.6 бензин, 5-ти ступка 1992 рік, машина в доброму стані, не гнила, мотор масло не бере, була у використанні у дідуся, дивився дуже добре за нею, більш детально інформацію надам у приватні, або за номером телефону. ціна 800$ торг присутній
