- 71 тис. км
- Вижниця
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Телефон власникаАН Машина в в хорошому дбайливому стані. Без капіталовкладень. Мотор не робленно не димить масла не бере. Машина для продажі не готовилась. КП 5 ступка Масла й фільтра мінялись згідно ТО. Машина мало їздила це видно по спідометрі. Розумний торг біля машини. телефон власникаАН
Продам ваз 2107 в хорошому стані покузову маленькі нюанси по ходові все в порядку міст не гудить є нюанси по замках атак все в порядку коробка 4 ступка мотор 1.5 з документами все в порядку страховка тільки зроблена Деталі за номером телефону
Авто робочуму стані не гниле, комплетація штатна, стан дивітся по фото. С документами все добре продається тільки з переоформленям.
Авто сів поїхав газ вписано в тп переоформлення присутне страхування також гума зима мотор і коробка без нарікань
Продам ваз 2107 в хорошому стані авто не гниле по ходовій нічого не стукає коробка 5 ступка полонез деталі по телефону
Продам ваз 2107, газ/бензин, в доброму стані. Двигун працює добре, масла не бере по ходовій питань немає, газ вписаний, можливе переоформлення
Автомобіль 1986 року, в гарному стані. Обслуговувалося завжди своєчасно, масло Shell — мінялося кожні 8000. Питань по двигуну та ходовій частині —немає! Потребує підкрасу, на фото все відображення! Всі інші питання за телефоном. Авто обладнане двосторонньою сигналізацією, стоїть нова все сезонна гума. Без торгу. Тільки переоформлення
продам жигуля на ходу мотор 1.3 на ремені ( клапана не гине) не гнила але ризики присутні видно на фото. резина 2 комплекти в хорошому стані + є титани. торг біля капоту.
Продам ВАЗ-21074 на повному ходу, потребує незначного підкласу кузова,дещо даю з запчастин і матеріалів.зеркало-відеореестратор,камера заднього виду, парктроніки, сигналізація.
Настав час прощатися зі своїм вірним другом…Авто в сім?ї з самого народження — зустрічало мене з пологового будинку і було поруч весь цей час. Ніколи не думав, що доведеться продавати, але життя вносить свої корективи. Автомобіль в одних руках з 1997 року. За ці роки в неї вкладено дуже багато сил, часу та душі. Робилося все не “аби їздило”, а для себе. По мотору: — після капітального ремонту, пробіг всього 1700 км — практично все під капотом нове — Мотор був зібраний повністю на нових деталях — Блок розточений до 79,8 — встановлена розрізна шестерня ГРМ — клапана виставлені по перекриттю — головка фрезерована на 2 мм — ступінь стиснення піднята з 8.5 до 10 По комфорту та доопрацюваннях: — Була обособлена антикором з самого початку, тому кузов ціленький, єдине низа дверей трохи поїло — Шумоізоляція моторного щита з обох сторін — замок від 2110 з правої сторони — всі замки під один ключ — центральний замок —Багажник з кнопки та пульта — електросклопідйомники — автоматичне закриття вікон — карбюратор Solex з автоматичним підсосом — Сидіння від Ланоса — Зашумлена та перетягнута стеля По ходовій: — авто на посадці — зимою повністю перебиралась підвіска — нові ричаги — подвійні пружини — по дорозі їде як картинг, дуже збите та приємне в керуванні — боком їде ідеально Авто будувалось для душі. Готувалась під покрас, але руки так і не дійшли — придбав BMW, і на цю вже банально не вистачає часу та сил. Болить дивитися, як вона просто стоїть. Хочу знайти людину, яка доробить її та буде отримувати такий самий кайф від цього авто, як і я. Більше фото та історії авто:Instagram: SIMA__2107
Анатолій
Є нюанси по кузову
овтомобіль в гарному стані, не гнилий є нюанси по кузову. двигун в ідеальному стані масла не бере, від заміни до заміни + - 100грам. коробка фіат 5- ступка всі передачі вмикаються відміно. всі рідини замінені, віддам тільки в гарні руки. торг присутній
Машина в гарному доглянутому стані, машина вже тонована бока 5% лобове і заднє 15%, стоять лед фари, мотор в ідеальному стані не сапунить не димить не троїть, карбіратор відригуліруваний на мінімальний розхід 6-7 літрів на 100, ходова в нормі робилась рік тому нічого не стукає не грюкає, пороги дно ідеальні, по покраскі єсть пару маленьких моментів, продаж на штампах, резина зіма але не дуже хороша, на зіму є комплект штампів з норм резиной, звоніть пишіть в любе время
Мотор масло не бере коробка п'яти Ступка фіатовська не вибиває мосту не виє страховка свіжа акумулятор новий без іліктроне зажиганія скоросний стартер музика є фаркоп бо проводці все працює є нюанси по кузову трішки видно на фото а так в цілому машина адекватна ціна хароша
