- 130 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані, живе.Електрика вся працює. Коробка 5ст. Карбюратор. Гума всесезонка. Фаркоп відсутній.,фарба рідня.
Авто в робочому стані, живе.Електрика вся працює. Коробка 5ст. Карбюратор. Гума всесезонка. Фаркоп відсутній.,фарба рідня.
всі питання по телефону
Вся інформація за тел : ********** Руслан
Продається автомобіль мого батька в зв'язку з погіршенням зору і неможливістю подальшої експлуатації. Я власне підбирав і купляв це авто три роки тому з пробігом 47000 км і новому стані без перебільшень.Один хазяїн.Встановлено газ за 700$.Вся рівненька,не фарбована(на скільки я памятаю)Без іржі і зауважень.
Авто на ходу. Капремонт двигуна був 6000км назад. Масло свіже замінене після обкатки двигуна. Резина свіжа. Радіатор новий. Залито антифриз. Електронне запалювання. Газ/бензин. Всі інші питання по телефону або при огляді авто.
2005р.в., газ/бензин, магнітола, сигналізація. Один власник. Робочий стан. Потрібні зварювальні роботи по заміні- пороги, піддомкратники, юбка нижня частина
детальнішу за номером
ВАЗ-21074,інжектор,1,6л. збірка Тольятті,один власник,сигналізація,зимова гума,двигун без проблем,ходова недавно замінена,потребує ремонту кузова
ктор
Абсолютно ціле і живе авто в рідній!!!! фарбі. Відсутній навіть натяк на ржу та гниль. наявні лише сліди експлуатації у вигляді чисельних подряпин та сколів ЛКП, так сказати "прєлєсті" рідної фарби. По двигуну, ходовій не потребує жодних вкладень. В ходу відразу відчувається те, що машинка не "розірвана". хто розуміє, той оцінить Газ вписаний. Обов'язкове переоформлення. Торг до переможного. Деталі телефоном.
Хороший стан. Газ вписаний. Переоформлення.
На ходу, кузов не гнилий, переварений. ходова 8/10 Потрібна заміна замка запалення.( Можливо до продажі ще заміню сам) Акум, новий. Резина 7/10 Розход 7/ Запаска і вогнегасник присутні. Реально у покупцю гарний торг.
все працює сів поїхав переоформлення ,гбо
Авто в хорошем состоянии, экспортный вариант, производство Тольятти, гаражное хранение, полностью обслужен, все ТО вовремя, вложений не требует сел и поехал, ГБО вписана в техпаспорт, расход по городу 10 газ/бензин, расход по трассе 7,9 газ/бензин, в ДТП не была, ездили мало в основном по городу, фаркоп, багажник на крыше, 2 комплекта резины с дисками.
Продам ваз 2107 2005 р. .Пробег 135 т.
Авто в задовільному стані. Зроблено капремонт двигуна, заміна акумулятора 2 роки назад. Щеплення замінено. Новий радіатор охолодження. Нова зимня резина.
Повністю обслужена, музика, камера заднього та переднього виду, фаркоп, не крашена, не бита, колір рідний, інжектор. Всі інші питання по телефону.
Продам авто в дуже хорошому стані. Не бита не крашена. Все працює ідеально. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном Олег
