- 196 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Одометр по другому колу - 196 тис. км. На авто до 2020 року їздив дід, але потім переоформили, бо вік діда зробив своє. Потім тесть використовував авто, скоріше авто було як транспортний засіб з пам'яттю. Були плани на повну реставрацію та виїзи лише в вихідні, але нехай вже інший щасливий власник приймає рішення про подальшу долю цього авто в рідкісному стані. по авто: 1. Перші 12-ть зим авто використовувалось, в більшості, для поїздки з Нивок на дачу в Крюківщину, та іноді до рідних в сусідні області. Зимував ВАЗ 2106 в гаражі (до 2020), фаркоп виступупав в ролі парктроніка, причепа не було і в комплекті до авто не йде. 2. За довге щасливе життя авто не бачило ГАЗу, лише бензин, колись А92, а зараз А95, іншого на наявних АЗС поряд не має. 3. Було дві притертості, довелось окремими випадками підфарбувати одне переднє та одне заднє крило. Пороги рідні, вся фарба також. Лонжерони без іржі. Стики кузова без тріщин та іржі. Є початкова іржа в проємаж. 3. Авто ослуговували на дорогому СТО (назва та локація при зустрічі), всі запчастини змінювали на нові, без колхозу та скруток. 4. ТО кожні 8000 км +-500 км - 5W40 Mobil, оливи не бере і на брав. Не димить навіть при запуску. 5. Двигун не розбирався, головка також. клапана рег. давно, зараз не потрібно, жужить як оса - без перебільшень. 6. В діапазоні 6-ти місяців було виконані наступні роботи: заміна помпи та антифризу (синій HEPU), задні гальмівні циліндр., трійник та дві трубки з розш.бачком гальм. рідини+рідина+прокачка, датчик тиску двигуна, передні гальмівні диски (мабуть і колодки), опори двигуна та ряд інших ЗЧ. Думки в голос: якщо врахувати, що роботи завжи виконувались на СТО - то це дурні гроші інвестов в авто. 7. В вартість авто входить додат. комплект літньої, майже нової, брендової європ. гуми на штамп. дисках проф. пофар. порош. фарбою в кольорі сірого срібла. 8. Два ключі від авто, один від дверей + один від багаж. 9. Елекривід антени працює в обидва боки. Авто трохи шумили і воно дало результат
