- 112 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Експортна Оцинкований кузов В оригіналі Пробіг рідний Рідна фарба Один власник з 1995року Техніка класна,по кузову є сліди використання На повному ходу Переоформлення за мій рахунок
Експортна Оцинкований кузов В оригіналі Пробіг рідний Рідна фарба Один власник з 1995року Техніка класна,по кузову є сліди використання На повному ходу Переоформлення за мій рахунок
Автомобіль в гарному стані, все працює,сигналізація,нова гума,свіже масло фільтра. Стан сів і поїхав
Кузов оброблений антикором. Дно ціле, без бруду. Пороги і лонжерони залиті пушечним салом. Задня гума нова , передня майже нова, є три запаски. Двигун після ремонту. Масла не бере. Заводське зеркальне тонування і велюрова обшивка створюють комфорт в салоні. Автомобіль експлуатувався в теплу пору року. Нові запчастини: кольца, розподільчий вал, бензонасос, радіатор, пічка, глушник та інші.
Авто в гарному стані, вкладень взагалі не потребує, торг!
Автомобиль в хорошем состоянии для своих лет. Есть торг у капота
АВТО В ДОБРОМУ СТАНІ НІЧОГО РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО КРІМ ,,,РИЖИКИ,,, ПО КУЗОВУ
Продам шахеда, 1.3 газ/бенз, газ вписаний машинка по салону чиста, охайна, по техніці нарікань немає, вкладень не потребує, моменти тільки по ЛКП, є фаркоп, взаді стоять нові колонки + сабвуфер, центральний замок, два передні склопідіймачі, реальному покупцю - торг
Один власник з салону Прохання телефонувати тільки зацікавленим ціна не обговорюється
На ходу. Негнила. Нові колеса, новий радіатор. Дійсна страховка
опис відсутній
Продам ваз 2106 1990 року випуску машина на ходу по ній нічого робити майже не потрібно якщо є якісь питання дзвоніть пишіть на місці все розкажу є торг
Машина в гарному стані, їде бодро, в салоні чистенько, добре обслужена, зроблена крута саморобна вихлопна труба, тому без уваги ви точно не залишитесь. Пробіг на фото вказаний після капіталки двигуна.
ваз21063 в хорошому стані, по ходовій немає жодних питань, все обслужено, салон акуратний, доглянутий, коробка працює без будь-яких нарікань, міст не виє. Усі питання по телефону
