- 300 тис. км
- Прилуки
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Хороша ласточка! пороги і дніще поварине,все грає!
Авто у гарному стані. Кузов повністю не фарбувався, але є підфарбовані місця. Двигун зібраний на високому рівні: високий блок(на нього є документи), ковані поршні, шатуни з Фольксвагену , великі клапани. 4-х дросельна система впуску та об‘єм у 1,8 літри дає вдосталь потужності щоб бути першим у стартах зі світлофора. Механічна 5-ступенева КПП з рядом R1 та система блокування диференціалу. Спортивні задні тяги підвіски та система випуску на трубі діаметром 63 мм. 15 тис. км після повного ремонту двигуна. Сидіння з підігрівом від BMW, автоматичні ремені безпеки, якісне тонування, ксенонові фари(четверта фара є в наявності), бортовий комп‘ютер, безшумні замки дверей. В комплекті є ще одна 4-ступенева КПП та багато запчастин.
Авто на ходу хочу двух колёсного чекаю на пропозиций
1989 года Заз/бензин Стан сів поїхав Коробка 4/ступка Єсть форкоп Переоформленія Страховкі нема Запаска єсть По мотору нюансів нема
авто повністю справне негнелий,рідна фарба,газ бензин,двигун 1.5 працює ідеально,резина нова,авто до продажу неготували є подряпини та сколи,їздить довгий час старший чоловік,всі деталі за тел..
торг біля капота.
В робочому стані, кпп 5-ступка, деталі за телефоном.
Ваз 21063 двигун 1.6 їде бадьоро, не троїть не димить, електронне запалення, КПП-5 ст. повністю нова ходова, маятник, рульова трапеція, шарові опори, технічно повністю справний автомобіль, сів та поїхав. Є незначні нюанси по кузову, на фото видно, дні ще не гниле, варити не треба. Торг біля капота. Можливе переоформлення.
Справжньому покупцю гарний торг! Ваз 2106, ідеальний як для новачка і того кому потрібна робоча коняка. Щодо техніки, було зроблено все можливе і неможливе: повністю нові гальма, відремонтована ходова частина, Відкапіталений двигун , міст не виє, всі передачі працюють як треба. Недоліки: Немає акумулятора і страховки, видніється вікова іржа. Переваги: Останній власник все перебрав, тому не повинно бути нарікань. Ціна 700$ - можливий торг, обмін теж цікавить. Додаткові фото/відео можу надати за запитом!
Продам авто в дуже гарному стані. Постійно знаходилась у одного власника (пенсіонер). Гаражного зберігання. Машина в заводському стані, має 28300 рідного пробігу, майже весь час стояла в гаражі, виїзджала тільки на дачу. 4-х ступенчата КПП. Все працює як годиник. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Авто в нормальному стані все працює, не гнила багато чого мінялося. Останній ремонт було замінено оба радіатори, тосол, термостат, кран печки, задні гальмівні колодки. Задні колеса зимові 80% машина багато не їздить. Більше по тел.
Авто в оригінальному стані,з рідним пробігом,один власник!Всі питання за телефоном,зберігалося в сухому гаражі
Авто на ходу сів поїхав Можливий торгася
