- 100 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. Жигулик в хорошому стані. Заводиться з пів обороту. Причина продажу купили інше авто. Деталі по телефону. Авто знімається з обліку з документами все ок.
Продам ВАЗ 2106, нармальне состояніє, мотор 2106 рідній,масла небере, без контактне запалювання, акум хороший, їде нармально ходова майже нова, негнила нема ніде дірок помазана мастікою обезшумлена, машина покрита лаком(коричневий металік) документи в порядку є страховка до зими,економна,по салоні все добре сідушки мазда можна поставити підігріви, задня судішка перешита потолок тоже перешитий ( невисить),стікло підйомники передні,підлакотник,магнітола андроїд ( блютус, ютуб,навігація,маю камеру для заднього виду можна підключити) хороша підсвідка салону, хороша музика, тоніровані стьокла і задні стопи, загалом машина нармальному состоянії можливий торг
Машина сів поїхав по кузові нормі ходова в нормі мотор хороший резина майже нова акумулятор хороший газ вписаний бере 8 на 100 дзвоніть по номеру
Газ бензин.В хорошому стані.За детальною інформацією звертайтесь за телефоном **********
Машина в хорошому стані, сів та поїхав. Купувалось новим, один власник. Пробіг рідний ніхто нічого не крутив. Вся в рідній фарбі. Детальніше по телефону.
Стан та доопрацювання: Авто пригнане з Німеччини у 1992 році Машина була на ходу та експлуатувалась до 2025 року Днище варилось приблизно 6-7 років тому Замінено: двигун коробку передач (4-ступенева) стартер генератор карбюратор встановлено електронне запалювання Пружини від ВАЗ 2104 (посилена підвіска) Підвіска у нормальному стані Передні сидіння від Polonez (комфортніші) Є фаркоп ?? Нюанси: Прогнила пробка водяного кожуха (між двигуном і кузовом) Ускладнений доступ для ремонту Вода потрапила в масло Двигун заводиться, але потребує ремонту ? Чудовий варіант для: відновлення проєкту / ретро авто донора ? Телефонуйте або пишіть — домовимось
авто в хорошому стані на ходу
нові колеса 2літо,2зима,2всесезонка.
