- 150 тис. км
- Баришівка
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто у гарному стані.Всі питання по тел
Машина в рідній фарбі , в гарному стані ,в оригіналі , в авто все працює бездоганно ...
Продаю ВАЗ 2106 Модифікації 21065(експортна) Автомобіль в хорошому стані , вкладень не потребує . Двигун масла не їсть , коробка замінена на фіатівська 5 - ти ступінчаста , нова зимова резина ( в користуванні 1 сезон) , ходову зроблено 3-4 місяці тому . Передні сидіння шкіряні з Audi . Автомобілем володію з 2004 року (другий власник)
Шісточка в дуже гарному стані, як на свої роки, мотор супер, заводиться з пів тику, стоїть електронне зажиганіє, карбюратор відрегульований малий розхід бензини, доречі в техпаспорт вписаний газ колись стояв але перед поваркою зняли його і не ставили, проводка лишилася, переключатори і редуктор, задній бампер є, просто знятий, в машині поварений повністю низ і права ціла сторона, лишилося поварити пів лівого карніза (заказав новий цілий з блєхи 1.3мм) і кусочок крила на фото видно, також додається в комплекті немає часу цим зайнятися, ще один нюанс з під головки підтікає трохи масло потрібно замінити прокладку, вже стоїть нова куплена, і долити в міст нігролу, і немає страховки, торг на добру каву.
Зелена ракета з новим серцем! 🚀 Шукаєте надійний апарат? Це він! 10 тисяч тому мотор пройшов повний повний курс омолодження — відкапіталений від А до Я. Тепер заводиться швидше, ніж ти встигаєш подумати (реально з пів оберту!). Працює просто супер, моторчик шелестить. Машина готова дарувати емоції та возити щодня. Маленький торг біля капоту!
Авто в хорошому стані все по машині зроблено мотор після капітального ремонту ходова в хорошому стані ,машина не варена
Машина в доброму стані трішки присутня корозія мотор працює добре заводиться добре новий акумулятор зимові та літні шини хороша музика торг біля капоту
Автомобіль на свої роки в непоганому стані зробили повний кап ремонт масла фільтра поміняні злизаро кабанчік переоформлюється продається з акб
