- 180 тис. км
- Городище
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
З документами порядок, страховка є.
З документами порядок, страховка є.
посилена підвіска
Авто в хорошому станні переформляємо куди потрібно детальніше звертатись за тел ***************51
Продаю Ваз 2106,стан дуже хороший, капремонт двигуна 20 тис. тому, масло не бере, сухий. Ремонт ходової у минулому році шарові TREK, сайлентблоки, наконечники трапеції, задні амортизатори, маятник на підшипнику, диски, резина БЦ-20, тормозний механізм з барабаном - все нове. Радіатор оригінал мідний новий. Масла, фільтра, рідини замінені в 25 році. Сигналізація, протиугонка, обробка кузова, шумоізоляція. Гаражне зберігання. З 2001р. я власник, проїхав 25 тис. Робити нічого не потрібно.
Машини на ходу потребують ремонту з документами, газ/бензин усі питання за телефоном
Продам ВАЗ 2106 пробіг рідний десь 40-50тис. Машина стоїть певний час. Треба прикласти руки. Було невеличке дтп на фото видно. Є корозія по низам дверей, дно ціле, по кузову дірок нєма! Салон весь рідний та цілий! Умовно на ходу (без АКБ).
Продам свій улюблений автомобіль ВАЗ 2106 1992 року випуску , об?єм 1,5 бензин , газу не стояло взагалі . Коробка 5 ступка, в салоні додатково встановлено усб зарядку непогана музика . Машина в гарному робочому стані, мотор масла не бере, карбюратор чистився , стоїть редукторний стартер, генератор з дев?ятки чи вісімки . За машиною дивився. Можливе переоформлення ,в комплекті віддам запчастини які є. Все інше по телефону
Автомобіль в хорошому робочому стані. Всі деталі по телефону.
Представляю Вам мою ровесницю, машинку-легенду, в повному робочому стані, якісно зварену, пофарбовану, мотор працює рівно тихо, спереду спортивні дуже зручні сидіння!!! Є газова установка, вписана в техпаспорт!!! Форкоп, протитуманні фари, магнітола!! На зимовій резині, яка майже нова!!! Є титанові диски з відмінною літньою резиною!!! Телефонувати на номер Вайбер або Вотсап.
В гарному стані,з малим пробігом. Гаражне утримання. Сів і поїхав 87000 пробіг
Чудовий стан. Другий власник. Гаражне зберігання. 5-ти ступка. Не було в ДТП. Двигун не ремонтувався. На ходу. На зимовій резині. Сигналізація. Фаркоп. Потребує незначних вкладень. В комплекті йдуть запчастини. Причеп - окремо.
Продам ВАЗ 21061. Авто потребує уваги у ремонті задньої ходової частини, двигун заводиться і працює добре, масло не потребує, стакани і стійки цілі, нові бронепроводи, свічки запалювання, стартер. Додатково з автомобілем: Запасні колеса у зборі, нові задні гальмівні циліндри, новий вакуумний підсилювач гальм, гальмівна рідина, нова прокладка ГБЦ, домкрат.
Продам ваз 2106 В гарному стані Трішки рижиків трішки шпакла Але машина на впевному ходу з гарною музикою
Продам ВАЗ 2106 БЕЗ ТОРГУ на ходу з надійним двигуном 03. З усіх питань телефонуйте за номером +********** БЕЗ ТОРГУ
Продам ВАЗ 21061 в идеальном состоянии. За период эксплуатации дважды промовилена. Установлена 5-ступенчатая коробка передач. Установлено газовое оборудование. Новый аккумулятор. Двигатель от 2103. Не гнилая. Рыжиков нет. Заводится с полоборота. Не дымит. Зажигание установлено от 2109 электронное. Автомобиль зимой не ездил. Продажа из первых рук.
Зібрана з 0 й поставлена на реєстрацію в 2000 році, з двигуном 1.5. Коробка 5ст. Авто з салону в одній сім?ї, за необхідності підварювалося, по техніці питань немає, все працює без зайвих звуків. По лкп і порогам позаду є нюанси (по бокам де пороги позаду), спереду по правій стороні був наїзд на бордюр (примя?вся фартух, відбухтували, вирівняли) в іншому питань немає. Заводиться з оберту. Світло є як в салоні так і в багажнику. Всі кнопочки, розетка на фаркоп, пічка аварійка, вся електрика працюють, підігрів заднього скла. Додатковий перемикач світла. Переоформлення. Обмін з моєю доплатою на лачетті, Страховка по 25.03.26
На повному ходу Мотор масла не бере Ходова перебрана Масло та фільтра мінялися 300-400 км назад Коробка 4-ступка
Машина на ходу говорю как есть надо приложить руки она заводится едет только на газу надо поменять вижимной но машина едет и двигатель кушает масло говорю как есть что би не било ко мне претензий есть центральний замок и сигнализация только переоформление могу переоформить через Дия машина на мне отвечаю быстро
