- 170 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто у відмінному стані, жодна деталь не варена, все змазано пушичним маслом від року купівлі. За деталями по телефону.
Продаю свою машину, полное переоформление. По машине многое делалось, из недавних ремонтов: замена проводки,установка генератора 80А, замена рулевого редуктора и рул. вала Мотор, МКПП в порядке, все масла менялись, в ДВС замена масла каждые 7000 км. Музыка стоит не премиум, но играет бодро, иногда потрескивает, фары наружные би-линза на ксеноне, внутренние на диодах, света хватает. Машина ездит каждый день, так что сел и поехал. Передние сидения от лифа. Мотор 1,3 но едет на все 2,4. По трассе спокойно едет 140 Лакокрасочное покрытие требует ухода ( рыжики и вмятины) Есть вопросы- звоните, пишите. Торг у капота
Продам ваз на ходу технические исправна,перебраная ходовая, передние подшипники,колодки по кругу, ручник, стоят электро стеклоподъёмники,хорошая музыка,титаны на не плохой резине,воздушный компрессор, лёд фары, провотитумпнки, сигнализация прямоток,по кузову надо пару каток поставить, так машина каждый день на ходу, работает как на бензине так и на газу,свежий акб 75а
Авто на ходу хочу двух колёсного чекаю на пропозиций
Радіатор,помпа, термостат,патрубки нові.Мотор після кап.ремонту.Інші деталі по телефону.
Авто на повному ходу дно переваряне оброблене є нюанс по красці і невелика дірочка в порозі мотор не димить не троїть цокає 8 клапан нада одригулірувати можливий гарний торг остальна інформація за телефоном продаю бо потрібні кошти срочно
Все замінено на нове, з старого залишився тільки Я. 1. Ходова повністю перебрана - (рульові накінечники, резинки стабілізатора, резиночки на всі амортизатори, шарові опори 2 шт нижні, пружини в гальмівні колодки, по реактивним тягам все добре у відмінному стані, задні амортизатори Fenox. Повністю все замінено в карданні, масло в мосту та КПП замінено місяць тому, Mannol + присадки) 2. Підкапотна частина - ( Безконтактне запалення, КАП. ремонт двигуна з розточкою з 1.3 до 1.5, їзде на оливі від фірми Motul, почищено карб та систему охолодження професіональними працівниками, машина на ГАЗу - все офіційно, все вписано, вихід в лючок, замінені релюшки, патрубки і т.д.) 3. По кузову - ( маленькі виступи рижиків по порогам, але ж машині є більше 30 років, вибачте, це все виправляється за пару копійок ) 4. По салону - ( салон у відмінному стані, червоні оригінальні сидіння, чорна торпеда в гарному стані, піч працює відмінно, зимою катаюсь у футболці ) 5 По електриці - ( Всі фари які тільки є - працюють! Ближній, дальній, туманки, габарити, поворотники, стопи, підсвітка номеру, задній хід, в салоні зверху і знизу, панель приборів і т.д, все працює! ) Детальніше по телефону.
На газу, відрегульована подача. Кузов треба варити. З мінусів: При гальмуванні підклинює заднє ліве колесо. Тормозний целіндр новий, тормоза прокачані, шланг новий; думаю, що барабан має виробітку. Не працює аварійка, сигнал, (Блок євро запобіжників додаю) та закис краник пічки. Пічка добра, не працює ручнік, прогоріли трохи штани. Двигун добрий, масла не бере, радіатор охолодження новий.
Ваз 2106 1.3 Стан 7/10 Треба варити По мотору все добре По питаннях пишіть
Технічно в справному стані,електронне запалювання,електричний бензонасос,ходова відремонтована,,мост не гудить ,коробка не вибиває,газ вписаний!Дзвонити на тел:
В отличном состоянии, сел поехал вопросы по телефону, торг!
Авто дуже гарному стані, Їздить добре моя Ласточка краще всіх
