- 131 тис. км
- Бровари
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані. Замінено передній та задній сальник колінвалу , заспокоювач ланцюга, нижні шарові , прокладка клапана та потдона. Авто робить без нарікань , сів і поїхав. Передні сидіння з форда та єл.регулюваням висоти. З переоформленням .
після кап ремонту
Продам класику.... Щодня на ходу... Встановив новий редукторний стартер, новий генератор 60А... Нові бронекабелі, нові свічки... Новий радіатор... Новий паливний насос... Нова помпа.... Нова вихлопна.... Сидіння класу комфорт+... інерційні ремені безпеки... Хороша гума всесезонна... Новий акумулятор... І багато іншого... При 80 трохи підспівує міст... Є рижики, але варити не треба... Гаражне зберігання... витрата по місту 8л газ ніколи не стояв... Компресія не менше 11... Детальніше телефонуйте за телефоном. В одній сім'ї з салону. Торг відсутній
Двигатель не димит роботает нормально.Коробка 4сту без проблем. Бензин, Газ вписаний Документи впорядке переоформление. Ходовая 8 из 10 шаровий новий, хрестовини нужно поменять. Лобовое есть трешина. А вобшем машина норм ездит каждий день без проблем)
Продам ВАЗ-2106 в хорошому стані,авто на впевненому ходу,мотор працює рівно,газік вписаний,коробка не вибиває,ходова хороша, доглянутий салон,хороший варіант для щоденної їзди,гарне тонування,документи в порядку,варити-красити нічого непотрібно.Торг біля авто.
Авто фарбоване та ремонтоване 5 років тому, є невеликі сколи та ознаки використання. Є газова установка. Не на ходу. Всі деталі за телефоном. Можливий огляд та продаж у селі Олесіївка з 12.06-18.06.
Продам авто в робочому стані, газ/бензин, вписаний в т/п, переоформляється, дзвоніть, пишіть, домовимось.
Продам авто в ідеальному стані, поміняне масло та фільтри, повністю задута мастікою, мост не гудить, нова зимова шипована резина, стоїть п'ятиступка, підсвічування салону, багажнику та моторного відділу.
куколка лялечка
Авто на повному ходу вкладень не потребує,їздить кожен день нюанси тільки по лкп деталі в лс
Автомобіль доглянутий і повністю обслужений. Нещодавно проведено повне ТО: замінено моторну оливу, оливу в задньому мосту, повністю перебрано передню підвіску. Встановлено новий глушник. Встановлено ксенон. Нова гума на нових дисках, також є другий комплект коліс. Газ ніколи не встановлювався. Карбюратор налаштований ідеально, двигун працює рівно, заводиться з пів оберту та зовсім не бере оливу. По технічній частині автомобіль без зауважень, їде бадьоро та впевнено. Сів і поїхав. Машина вогонь, вкладень не потребує. Торг біля капота.
