- 130 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
заводське фарбування. на ходу. гаражне зберігання. сигналізація. без ДТП. фаркоп. багажник.
заводське фарбування. на ходу. гаражне зберігання. сигналізація. без ДТП. фаркоп. багажник.
Продам свою машину • Торг біля капота • Телефонуйте \ можна писати у Viber.
Продам ВАЗ 2106. Всі питання по телефону 09******07
опис відсутній
Авто хорошему стани сел и поехал .Не гнелая варить не надо
Телефонуйте по другому номеру(перший не активний ). Авто на повному бойовому ходу , з переваг , встановлено новий акумулятор , є комплект резини літо , та зима , в новому стані , повнорозмірна запаска , на авто стоїть 5 Ступка не вибиває , переключається плавно , міст не виє (замінене масло ) , ходова в майже ідеальному стані , за винятком двох пружин (не було необхідності так як їздив в машині сам ), вимагають заміни бо просіли по стороні пасажира , машина дороги тримається в сторону не тягне , салон в ідеальному стані , авто не гниле , проте є паро "рижиків" , по електронних приборах працює все , від датчика температури до габаритів , двигун працює рівно , і на газу і на бензині , встановленне гбо 2 покоління та форкоп . Дане авто було куплено для довгих подорожі 09.15.2023 та обслужене при купівлі Машина за час експлуатації проїхала близько 14 тисяч та не викликала ніяких нарікань в свою , сторону чудове авто .Також є страховий поліс дійсний до Серпня . Продаю бо приїхала машина з штатів , з мінусів є невеличке пошкодження по лівому передньому крилі , та деформований передній бампер .
Авто после полного ремонта кузова . Возможен обмен на 06 под ремонт с вашей дотлатой. Посмотреть можно в Дачном.
Продам Джіґуля в нормальному стані. Мотор пєсня, коробка 5ст не вибиває, міст не гуде, ел. бензонасос, б/к запалення, новий акумулятор, по салону більш менш, по електриці все працює, ґума зима, гарне світло. Дно ціле, пороги цілі. Пружини пиляні, корочє все як має бути для козака
Авто в оригінальному стані,з рідним пробігом. Всі питання за телефоном,зберігалося в сухому гаражі
продам своє авто пропала зарядка торг у капота
Продам ВАЗ 2106 у нормальному стані! По технічній, ходовій частині без питань. Днище пороги і т.д все ціле, варити нічого не потрібно! Стоять 15ті хороші титани, машина свіжої фарби. Мотор троїстий, редуктор 6-тичний. По мотору масло не бере, їде добре. Редуктор не виє, по коробці без питань, всі передачі є. Усі питання, що цікавлять, по телефону Ціна договірна
Машина в дуже гарному стані, рідний пробіг с завода 105 тисяч, днище без іржі, машина у рідній красці(підфарбовував, видно на фото). По тюнінгу - шліфована головка -2мм(для підняття степені сжаття, з 8,5 до 10 під 95 бенз) карбюратор пекар (дуже добре працює), бензонасос двухмембранний пекар, електричне запалювання, (мотор працює як годинник). Зовнішній тюнвнг - Тоніровка, 14 чорні диски, спорт руль (дуже зручний і приємний на дотик) салон в дуже гарному стані, магнітола аукс радіо (колонки піонер дають гарний звук) резина Тігар зимня. Машина для справжнього поціновувача класіки або під проект (в особливості ізза дуже гарного стану кузова) мотор 1.3
