- 48 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Терміновий продаж, авто на повному бойвому ходу на гарній зимовій гумі, з переоформленням, ТАКОЖ віддам запчастини за непотребом, всі питання по телефону
Терміновий продаж, авто на повному бойвому ходу на гарній зимовій гумі, з переоформленням, ТАКОЖ віддам запчастини за непотребом, всі питання по телефону
мотор в доброму стані кпп 5ступка газ бензин в се чітко працює ходова не кретично документи переоформляєця авто поварене дир нема торг присутній
Продам власне авто. Жигулик в хорошому стані. Заводиться з пів обороту. Причина продажу купили інше авто. Деталі по телефону. Авто знімається з обліку з документами все ок.
Продам ваз 2106 мотор часики газ не вписан по кузову есть нюансы переоформляеться ходовая в порядке на тетанаха
Продаю ВАЗ 2106 на повному ходу Мотор працює відмінно, коробка також Є сліди експлуатації такі як: рижики, подряпини та не значні вмятини На свої роки машина працює відмінно Продаю тому що купив нову 2 задніх колеса спущені
Продам дуже хорошу шісточку робити не чого не треба сіл і катайся все працює двигун відмінному стані масло від заміни до заміни працює відмінно сигналізація зі зворотним зв'язком гума відмінному стані
повна покраска,глушники всі нові,колонка нова, ходова перебрана,стан відмінний!
ПОВНИЙ ОГЛЯД АВТО НА YOUTUBE (Писати до телеграм) Авто у хорошому стані по кузову. Мотор не в кращому стані
Продається ВАЗ в задовільному стані,із нового: новий радіатор,акум,встановлена система безконтактного запалювання також новий карбюратор(потребує настройки спеціаліста).Також стоїть нова гума(зимова).Масло замінене 1500км назад як і антифриз.Також встановлено новий резонатор(нержа).Дно автомобіля варене,але на фото видно нюанси по порогам , та потрібно заварити нішу запаски. Для авто такого віку є ще деякі нюанси деталі по телефону або лс.Тільки повне переоформлення з документами все добре.
Продам вхорошому стані вкладень не потребує колеса всі нові негнела по кузову є нюанси мотор коропка все супер нагазу мотор 1.3 **********
опис відсутній
До Вашої уваги надійне перевірене авто.У володінні 8 років, все робилося завчасно та за потреби. На разі вкладень не потребує, сів-поїхав. Встановлено ГБО, коробка 5ст Фіат, що дозволяє економити, новий АКБ, сигналізація, передні склопідйомники, електронне запалювання, електро бензонасос, тонування скла, підсвічування салону. Передні сидіння від автомобіля ФОРД, що надає ще більшого комфорту від керування. Торг присутнії, але невеликий. Переоформлення на нового власника через МРЕВ, або договір купівлі-продажу на нового власника для постановки на облік за місцем реєстрації нового власника.
