- 250 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам ваз 2106 на повному ходу Газ Бенз Салон охайний Не прокурений З переду стоять скло підйомники Також є музика Присутня страховка до 2027 року
ВАЗ-21063 1987 року. Двигун із Нивівським коленвалом, 1.6 газ-бензин. Коробка п'ятиступінчаста тольятті. Загалом автомобіль у хорошому стані, на впевненому ходу. Ходова частина без нарікань. Машина дуже м'яка у ходу. Встановлено нове зчеплення та новий стартер. Кузов не гнилий, у рідному забарвленні, машина вся ціла. Салон у нормальному стані, не курили. Електронне запалювання. Сигналка. Заводиться чітко навіть узимку. Документи гаразд. Гарний варіант для повсякденної їзди. Набір зимової гуми на дисках. Оптика на лінзах-ксенон. Переоформлення.
Продам Ваз 2106 в нормальному стані все працює мотор 1.3л розточений під 1.6л Ціна 500$ Усі питання по телефону
Відмінний стан. На газі заводиться, їде; на бензині також. Економна. Газ записаний. Не бита. не гнила Варити, фарбувати не треба. дно пороги цілі, без дір, лонжерони, стакани, арки в порядку. Двигун в доброму стані Коробка не вибиває. ходова зроблена. Електрика працює.
Кожен день на ходу Заводиться з пів обороту Новий акумулятор Поварена / ходовка зроблена вся Не стукає ,не гримить, тиха Салон охайний, доглянутий Нова резина зима , літо в гарному стані
Авто в мене 15 років. Дтп було до мене тому деталей не знаю. Проїхав біля 70тис. Фактичний пробіг не відомий. По факту є проблема з двигуном, розхід масла 1л на 1000км. Останній кап. ремонт двигуна в 2022році не виправив цю проблему церез некомпетентнісь майстра. Не зважаючи на це Двигун добре заводиться на бензині і їде в будь-яку погоду. Гбо треба дивитись останнім часом працювало тільки на прогрітому двигуні, все встановлено і підключено. Більше серйозних проблем немає. Нагальних сварочних робіт не потребує. По фарбі зліз лак (фарбу віддам в подарунок). Перекрашена тільки передня права дверка. Приємний звук, блутуз магнітола і невеликий саб. Ксенон в зовнішніх фарах, центральний замок. Останні два роки машиною не займався, проїхала після цього вона мало. до цього все робилось вчасно і з використанням якісних деталей. Прошу враховувати, що останні 3 місяці авто стоїть на дворі і тому на ньому є бруд, фактичний стан краще ніж на фото. Авто експортне. Також прошу враховувати вік 43 роки та не завищувати свої вимоги до стану авто. В комплеті віддам хорошу зимову резину на заводський дисках.
Машинка хороша, обслужена, на газу, їде дуже добре, на повному ходу. Торг присутствует. По машинці робив все, нічого не шкодував, ставив все нове. Нова вся підвіска, нові гальмівні диски, нові колодки, новий паливний насос, новий стартер, новий генератор підвищеної потужності. Стоять стробоскопи, машина вся закатана в коло віброізоляцією Шумoff і Xtreme. Стоїть хороша музика. Мотор не димить, масло не їсть. По машині робити нічого не потрібно, стан сів поїхав. Машина не бита, стоїть навіть алюмінієва решітка радіатора. Пофарбована. Обов'язкове переоформлення! ПРОДАЖ БЕЗ САБВУФЕРА І ПІДСИЛЮВАЧА.
Машина з гарним догляненим салоном Андроїд магнітола Саббуфер
За весь період авто в одних руках, збережене, доглянуте, в рідній фарбі, технічно повністю обслужена, детальна інформація по телефону.
Автомобіль в робочому стані сів і поїхав
По тексту Продам Жигулі. 1988 року виписку. Газ бензин. На ходу. Гаражне зберігання Дефекти на фото
В наявності є Батьківська "шістка" ВАЗ 2106 1989 року випуску. Двигун: 1.3 літра. Після повного кап ремонту! Розточка блока циліндрів, заміна поршневої групи, кільця, сальники клапанів, нові клапани, нові вкладиші, сальники колін вала і розпредвала замінено, масло насос, ланцюг, всі прокладки нові!! Двигун сухий, не тече! Компресія по 12 в кожному циліндрі. Новий трамблер. Електронне запалення. Перебраний карбюратор. Стоїть ГБО але потрібно налаштувати адже двигун обкатувався сугубо на бензині і до газу руки не дойшли. Балон ГБО на 35 літр.. Коробка передач: "Полонез" п'яти ступенева. Авто досить економне. 2,5 тис.. обертів-80км/годину. 3 тисячі обертів 100км/годину. Кузов: кузов повністю оброблений "мовілем" на сонці досі тече!) Всі кузовні частини рідні в рідній фарбі і в оригіналі окрім переднього правого крила, на фото видно. Дно живе, без в різок і в варок. Салон: весь пластик в оригіналі і на своїх місцях, передні сидіння "Опель Вектра" Задня частина авто затонована на 30%. Ходова: є не великі нюанси, щось трохи стукає, нічого суттєвого або наконечник, або шарова. Загалом: авто готове до експлуатації! Сів і поїхав!)
Авто технічно справне, по всім питанням телефонуйте, або пишіть
татова машина,нормальна робоча конячка, варена, фарбована, пороги та днище не гниле є пару моментів дрібних на арці зправа і лівій дверці, гаражне зберігання, власник один, газ друге покоління, пічка працює салон не затертий, гума нова, ходова перебрана, двигун капіталився 45 тисяч тому, сів та поїхав проблем не надасть.
