- 168 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам ВАЗ 2106, бежевого кольору, 1985 року випуску. все на повному ходу. стан авто на фото. більше інформації по телефону.
продам ВАЗ 2106, бежевого кольору, 1985 року випуску. все на повному ходу. стан авто на фото. більше інформації по телефону.
На повному ходу! 16 років в одних руках!
Цей автомобіль зберіг свій вигляд і має добрий технічний стан. Двигун 1.3 працює рівно, заводиться з пів-оберту. Коробка передач перемикається чітко. Ідеальний варіант для тих, хто шукає надійний транспорт для дачі, роботи або просто цінує класичні моделі . Автомобіль регулярно обслуговувався. Кузов у червоному кольорі привертає увагу. Звісно, роки беруть своє, але загальний стан — цілком пристойний для свого віку.
Чудовий стан. Другий власник. Гаражне зберігання. 5-ти ступка. Не було в ДТП. Двигун не ремонтувався. На ходу. На зимовій резині. Сигналізація. Фаркоп. Потребує незначних вкладень. В комплекті йдуть запчастини. Причеп - окремо.
Продам ВАЗ 21061. Авто потребує уваги у ремонті задньої ходової частини, двигун заводиться і працює добре, масло не потребує, стакани і стійки цілі, нові бронепроводи, свічки запалювання, стартер. Додатково з автомобілем: Запасні колеса у зборі, нові задні гальмівні циліндри, новий вакуумний підсилювач гальм, гальмівна рідина, нова прокладка ГБЦ, домкрат.
Продам власне авто. По кузову не гнила. Арки,дно цілі. Має не великі царапини на капоті і лівому крилі, все на фото. Капітальний ремонт двигуна, проточний блок, нові поршня, кільця, вкладиші. Повністю зроблена головка, нові клапани, новий цеп і шестерні. Новий акумулятор. Робив для себе. По ходовій все зроблено пару тисяч назад. Коробка заводська 4х ступенева. ГБО ніколи стояло. Продаю з переоформленням.
Авто в дуже хорошому технічному стані і! Не гнила , їде добре, зберігалась в гаражі, стоять титани . Масло не бере, авто для своїх років в гарному стані. Торг присутній реальному покупцеві.
Машина в дуже гарному, стані не гнила, повністю в рідній фарбі. Довгий час стояла в гаражі. Можна сказати що машина майже капсула часу. Ходова зроблена, машина повністю обслужена, все працює ( пічка, ручне гальмо ) стоїть не погана магнітола, гарно за тонована, ну все як на фото. У зв?язку з тим що я військовий машину може показати батько дзвонити йому в любий Сергій.
1.5 газ-бензин.
Гнила, але працює безумовно по двигуну нарікань немає, тільки потрібно під налаштувати суміш в карбюраторі. Двигун 1,6 тягне на всі гроші фіатівська 5-ступінчаста КПП нарікань теж немає, працює як годинник. Салонам потрібно зайнятися зробити під себе. Купував з метою роботи на ній перевезення інструменту. Продаю тому що живу в Одесі, а вона в Балті в селі. Задавайте питання в приватні повідомлення або телефонуйте.
Авто в гарному стані стоїть нова гума газ 2 покоління по мотору питань немає переоформлюєтеся телефонуйте для більш детальної інформації
Авто у дуже хорошому стані.не гнила.заводится з півтика.оброблена безшумкою.якщо потрібні додаткові фото надішлю.
........
Технічні характеристики: Двигун 1,6л., карбюратор «СОЛЕКС», коленвал«ТАЙГА», распредвал«ТАЙГА», гідрокомпенсатори «НІВА», БЗ, КСЕНОН, сидіння «FORD», вентилятор «ЛАНОС», сигналізація «PANDORA» з датчиком наклона, Електросклопідйомники. СТАН: ХОДОВА – 10.05.2025р. з ремонту; ДВС – 10.05.2025р. виконане ТО; Шини – комплект ЗИМА (2024р.)
авто у хорошому стані ********** звертатися за цим номером
