- 50 тис. км
- Обухів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль ваз 2106 авто в хорошому стані стоять передні шкіряні сидіння мост не виє не гудить коробка 4х ступка не вибиває не виє сів поїхав торг присутній
Машина в гарному стані, оброблена обезшумлена. Мотор 1,6 толковий, тяговитий, маслом не коптить. Редуктор не виє, кпп фіат 5ст. Електросклопідйомники, люк, сигналізація та багато іншого. Ремонту не потребує.
Продам Джіґуля в нормальному стані. Мотор пєсня, коробка 5ст не вибиває, міст не гуде, ел. бензонасос, б/к запалення, новий акумулятор, по салону більш менш, по електриці все працює, ґума зима, гарне світло. Дно ціле, пороги цілі. Пружини пиляні, корочє все як має бути для козака
Авто на ходу , двигун,ходова норм, днище ціле,зимова гума, акб поганий. Місцезнаходження Стадниця. Деталі за телефоном.
Авто на ходу
Живий жигуль, на повному ходу, в рідній фарбі.
Продам ВАЗ, потрібно займатися під відновлення. Мотор працює добре, гнилі немає, дно ціле. Варить не потрібно, по косметиці треба займатися, машина заводиться, їздить, тільки немає АКБ. Ціна 250уе.Телефонуйте.
Без переоформлення , по всім питанням пишіть. Авто в нормальному стані , є нюанси по лкп. Сів та поїхав!
Газ-бензін, магнітола піонер, форкоп,
Авто в оригінальному стані,з рідним пробігом. Всі питання за телефоном,зберігалося в сухому гаражі
продам своє авто пропала зарядка торг у капота
Авто в гарному стані находу кожного дня фільтра масла замінені по нюансах треба перепаяти горловину на радіаторі піддітакє вода питання по телефону
Продам ВАЗ 2106 у нормальному стані! По технічній, ходовій частині без питань. Днище пороги і т.д все ціле, варити нічого не потрібно! Стоять 15ті хороші титани, машина свіжої фарби. Мотор троїстий, редуктор 6-тичний. По мотору масло не бере, їде добре. Редуктор не виє, по коробці без питань, всі передачі є. Усі питання, що цікавлять, по телефону Ціна договірна
Сідушки передні нісан кашкай на електро приводі Мотор 1.5 П'яти Ступка Резина чотири нових зимніх Працює сів і поїхав
Продам авто на ходу по технічній частини все добре по кузуву теж непогана стоять тетани R13 з новой гумой більш детально за телефоном
