- 53 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ВАЗ 2106, можливо з переоформленням і без... Стан дивіться по фото. Моя оцінка 4 з 5. Є косметичні дефекти, та ще пара нюансів. Загалом, гарний автомобіль.
Автомобіль щойно після капітального ремонту головки блока циліндрів. Є фото та відео всього процесу ремонту. Виконано: • заміну маслознімних ковпачків; • встановлено нову прокладку ГБЦ; • замінено моторну оливу та масляний фільтр; • замінено впускні та випускні клапани; • встановлено новий заспокоювач ланцюга; • встановлено нове лобове скло; • замінено всі запобіжники. Автомобіль варений, є косметичні нюанси по фарбуванню. Двигун не знімався, тому маслознімні кільця на поршнях не замінювалися. Через це двигун трохи димить, але на роботу та їзду це не впливає. Усі встановлені деталі нові. Є фото та відео виконаних робіт. Продаю у зв’язку з купівлею іншого автомобіля.
Продам жигулі 2106 не гниле, мотор добре працює, потрібен стартер замінити , заводиться з толкача , сів поїхав
Продаж з переоформленням, газ вписаний. Продаю як є, шо б не витрачати свій і ваш час. Газ/бензин, мотор сухий(масло тількі но замінене), коробка 5ступка полонез, мост не виє, стартер редукторний, вихлопна нова, рік назад встановлений новий газовий редуктор, передні двері зашумлені(всі відкриваються закриваються), стан днища на фото. Із мінусів пішли рижики на порогах .
коробка фіат 5ст.мотор 3.мост норм.сігналізация
Продам жигулика • Кожного дня на ходу • Коробка 4-хступка • Газ бензин потрібно відрегулювати газ а так на бензині авто на повному ходу тримається купи по дну ціла є нюанси по правій дверці на фото видно • Ходова не гримить міст не виє салон в гарному стані стоїть електро вентилятор • Авто їде бодро дороги тримається резина нормальна • Швидким покупцям гарний торг детальніше за телефоном пишіть дзвоніть
Всі питання по телефону, авто тата, сам його ремонтував(капіталив двигун 10к назад). Зараз не їздить, тому вирішив продати. Телефонувати одразу татові - (Володимир)
Автомобіль в досить гарному стані вкладень жодних не потребує.
Машина на повному ходу, використовую кожен день
Машина знаходиться в гарному стані, в зимку машина не експлуатувалась, машина на ходу
Продам ваз 2106 на повному ходу, по двигуну коробці питань немає, мост не виє, електрика вся справна, вписаний газ, але не стоїть на авто, машина сів поїхав ціна 500$ без торгу всі питання за номером **********
Машинка в хорошому стані, є питання по кузову але не критичні, є музика але потрібно підключити, світло все робоче, запускається добро, газ вписаний,********** мої контакт, пригон не здійснюється
Все працює, мотор масла не бере, ходова зроблена, є літня резина
АВТО В ДОБРОМУ СТАНІ НІЧОГО РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО КРІМ ,,,РИЖИКИ,,, ПО КУЗОВУ
Продам шахеда, 1.3 газ/бенз, газ вписаний машинка по салону чиста, охайна, по техніці нарікань немає, вкладень не потребує, моменти тільки по ЛКП, є фаркоп, взаді стоять нові колонки + сабвуфер, центральний замок, два передні склопідіймачі, реальному покупцю - торг
Продам авто...до останнього обслуговувалося на сто..новий радіатор, карбюратор, свічки дроти, стартер генератор і багато іншого..по мотору коробці ходовій питань не має...салон в хорошому стані..електрика вся працює..є моменти по кузову, нічого критичного .. акум норм...колеса хороші...всі замки працюють...чудовий варіант для навчання та роботи ...дзвонити на ********** п'ять девять
