- 80 тис. км
- Старий Самбір
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному, доглянотому стані, всі питання по телефону
Автомобіль в гарному, доглянотому стані, всі питання по телефону
Авто на свої роки в гарному стані робити не потрібно варити не потрібно дейки нюанси е це по телефоні обясню не критичні любе переоформлення
Двигун після капіталки газ вписаний коробка 5 ст
Автомобіль на ходу Є питання по кузову Також потрібно замінити цеп ГРМ Торг присутній Всі деталі за номером)
Продаж ваз 2106 на ходу детальніше дзвонити за номером
Господарський автомобіль, єдиний власник, що не курить, доглянутий і чистий салон, їздили тільки влітку, зберігається в гаражі, не фарбована, а значить і не бита, не гнила, є пару рудиків на фарбі, а так все норм. З 5 балів за загальною картиною на 4+
Технічно справне авто. Прямий власник. У хорошому стані. Деталі по телефону.
Продам Ваз. Машина на повному ходу, газ вписаний балон 50 л, новий мульти клапан, КПП 5-ст, комплект зима, два ел.склопідйомники, цз перед дверима, ел. Новий стартер, радіатор, помпа, термостат, кульові, нові півосі, підш. хрестовини, та багато іншого. машина оброблена, машина робилася собі. Є незначні нюанси по кузову. Дзвонити після 16.00
Хороший автомобіль для невибагливого користувача, якщо вам треба авто не з картинки а в хорошому технічному стані без вкладень, то це саме той варіант. Авто після повного капремонту пройшо 25 тис., мастило мінялось кожні 8 тис. Двигун: з ВАЗ2103, зроблена пергільзовка під 0 розмір, головка замінені клапана, розподільчий вал з ніви, ГРМ нове. Система охолодження: повністю відновлена, нові радіатори, нові патрубки, пічка гріє на відмінно, новий термостат, нічого ніде не тече. Електрика: вся перебрана, блок запобіжників євро, все на машині робоче і працює, стоїть електронна маса для відключення АКБ з салону, електросклопідіймачі на передні двері, генератор встановлений новий в грудні 2024 року, напругу дає 14.5 на АКБ. КПП: капремонт разом з двигуном, замінені всі підшипники, сальники, все працює нічого не вибиває в ідеалі. Зчеплення: 100 км назад встановлене нове Валео, м'яке, працює ідеально. Рульова колонка замінена на нову АвтоВАЗ 15 тис км назад, рульові тяги в нормі. Ходова: ремонтувалась минулої весни, замінені всі резинки, ніде нічого не стукає, задні амортизатори, пружини задні і передні нові, ззаду встановлені пневматичні балони і проставки. Задній міст не виє, низькообертовий з ВАЗ2101. Передні ступичні підшипники стоять з ВАЗ2107. Фаркоп. Магнітола. Задні сидіння ще рідні, стан не дуже не втиг замінити на нормальні нажаль. Кузов: 4 роки тому повністю була поварена по днищу, замінювались карти дверні, покраска, зараз є нюанси, ззовні є місцями рижики при бажанні все можна виправити самостійно. Днище в ідеалі, оброблене як ззовні так і в салоні, гнилі ніде немає.
Все рідне крила рідні ,фартухи рідні. Технічно в ідеальному стані, замінено новий карбюратор,радіатор,патрубків ,радіатор пічки ,антифриз,вихлопна,реактивні тяги , новий акумулятор та багато іншого . Є незначні сліди експлуатації по кузову, криша в рідній форбі. Все працює деталі по телефону.
Другий власник. Гаражне зберігання. Дно не варене ціле. Рідна фарба. Незначні сліди експлуатації на кузові автомобіля. Змінено моторну олію та фільтри, а також замінено радіатор та очищено систему охолодження, замінено антифриз. Ходова частина перевірена та перебуває в хорошому стані. Новий акумулятор, нова резина.
Автомобіль в гарному стані, все працює відмінно, без гнилі.
Продам Ваз 2106 в достатньо гарному стані, сів та поїхав. На фото видно що є "рижики" у зв'язку з віком авто. У цілому в авто доглянуте. Газ вписаний у техпаспорт. Два комплекти резини на дисках, зимові шиповані. ТОРГ БІЛЯ АВТО
Продам ваз 2106 на повному ходу Газ Бенз Салон охайний Не прокурений З переду стоять скло підйомники Також є музика Присутня страховка до 2027 року
ВАЗ-21063 1987 року. Двигун із Нивівським коленвалом, 1.6 газ-бензин. Коробка п'ятиступінчаста тольятті. Загалом автомобіль у хорошому стані, на впевненому ходу. Ходова частина без нарікань. Машина дуже м'яка у ходу. Встановлено нове зчеплення та новий стартер. Кузов не гнилий, у рідному забарвленні, машина вся ціла. Салон у нормальному стані, не курили. Електронне запалювання. Сигналка. Заводиться чітко навіть узимку. Документи гаразд. Гарний варіант для повсякденної їзди. Набір зимової гуми на дисках. Оптика на лінзах-ксенон. Переоформлення.
