- 258 тис. км
- П'ятихатки
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу хочу двух колёсного чекаю на пропозиций
Авто на ходу хочу двух колёсного чекаю на пропозиций
Машинка на бойовому ходу сів поїхав все працює , інше по телефону !!!
Авто для розуміючого кола осіб: реставраторів або цінителів чи просто фанатів Обмін на мотик крос, або квадрік Є ВідеоОгляд тут дивіться! - Оригінал! 1985рік! 1.6 - Рідна фара за виключенням 3 підкрасів - Кузов не ідеальний по правій стороній все добре по лівій є питання - Мотор працює гарно та дуже жваво тягу має прекрасну - КПП 4ступка оригінал не розбита та працює без хрустів - Салон в повному оригіналі з підголовниками з рідною шумоізоляцією та хорошим ворсовим ковроліном - Багажник обшитий заводським пластиком - Ходова в повному ідеалі: Нові! Амортизатори, пружини, барабани, троси ручніка, радіатор, свічки, вентилятор. також був налаштований карбюратор! - Електрика робоча на 95% працює навіть задній хід. Є також підсвітка в проємі дверок шо рідкість - Є акуратно вбудоване радіо з оригінальними колонками в оригінальних місцях - Гумма повністю нова Власник живий та присутній Дзвоніть поспілкуємось!) є Торг ДОСТАВКА ПО ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ
Радіатор,помпа, термостат,патрубки нові.Мотор після кап.ремонту.Інші деталі по телефону.
коробка передач 5 ступка
газ бензин 5 Ступка
Продам автомобиль нормальному стани як по кузову так и по мотору, мост не виє , торг коло машини!
1989 года Заз/бензин Стан сів поїхав Коробка 4/ступка Єсть форкоп Переоформленія Страховкі нема Запаска єсть По мотору нюансів нема
На бойовому ходу, на зимовій гумі, нова торпеда, АКБ, розпірка, кузов оброблений, зроблено розвал. Є комплект всесезонки. Переоформлювана, у ДТП не була. ТОРГ
Авто на повному ходу дно переваряне оброблене є нюанс по красці і невелика дірочка в порозі мотор не димить не троїть цокає 8 клапан нада одригулірувати можливий гарний торг остальна інформація за телефоном продаю бо потрібні кошти срочно
Повний капремонт.
Продаю своє авто, я другий власник, авто в доброму стані, авто працює як на газу так і на бензині, було замінено багато чого, дещо ставив нове, кузов цілий не гнилий, є коцки але не критично(можу скинути фото) детальніше по телефону. Авто сів поїхав. Продаж тільки з переоформленням! можливий торг
Перекупам не дзвонити… торг доречний.. всі питання тільки по телефону На смс не відповідаю
Все замінено на нове, з старого залишився тільки Я. 1. Ходова повністю перебрана - (рульові накінечники, резинки стабілізатора, резиночки на всі амортизатори, шарові опори 2 шт нижні, пружини в гальмівні колодки, по реактивним тягам все добре у відмінному стані, задні амортизатори Fenox. Повністю все замінено в карданні, масло в мосту та КПП замінено місяць тому, Mannol + присадки) 2. Підкапотна частина - ( Безконтактне запалення, КАП. ремонт двигуна з розточкою з 1.3 до 1.5, їзде на оливі від фірми Motul, почищено карб та систему охолодження професіональними працівниками, машина на ГАЗу - все офіційно, все вписано, вихід в лючок, замінені релюшки, патрубки і т.д.) 3. По кузову - ( маленькі виступи рижиків по порогам, але ж машині є більше 30 років, вибачте, це все виправляється за пару копійок ) 4. По салону - ( салон у відмінному стані, червоні оригінальні сидіння, чорна торпеда в гарному стані, піч працює відмінно, зимою катаюсь у футболці ) 5 По електриці - ( Всі фари які тільки є - працюють! Ближній, дальній, туманки, габарити, поворотники, стопи, підсвітка номеру, задній хід, в салоні зверху і знизу, панель приборів і т.д, все працює! ) Детальніше по телефону.
повному ходу, двигун працює добре, коробка передач без нарікань. Заводиться як на бензині, так і на газу, газ вписаний у техпаспорт.По кузову потрібно переварити правий поріг та задній фартух (видно на фото), а також зробити розвал-сходження. В іншому авто їде впевнено, не підводить, підходить як для щоденних поїздок, так і для роботи. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Торг біля капота присутній.
