- 82 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина повністю на ходу . Кого цікаво звоніть ,більш детально по телефоні розкажу!!
Машина повністю на ходу . Кого цікаво звоніть ,більш детально по телефоні розкажу!!
На ходу всі питання по телефону
Продам ВАЗ 2106 повністю на ходу окрім недоліку який на фото , звертайтесь за телефоном Артур.
авто на ходу,сів поїхав питання по телефону
нові колеса 2літо,2зима,2всесезонка.
Продам ВАЗ 2106, 1.5. Мотор працює чітко, міст не виє. Стоїть хороша гума, нова паливна система. Салон чистий та доглянутий. Авто з повним переоформленням.
Делал для себя мотор после капитала морда полностью новая после сварки электронное зажигание карбюратор солекс генератор оптика радиатор охлаждения бампера доп фары диски ходовая трансмиссия 5 передачь коробка передач нивы Шевроле электро подъемники руль торпеда проводка музыка усилитель 4 канальный светомузыка виброизоляция карты дверей потолок все новое лобовое стекло новое заднее стекло новое надо поставить Доп резина
Авто доглянуте технічно, салон чистий та охайний. Гаражне зберігання. Ходова не потребує вкладень, двигун зроблений, по електриці все працює, нова резина. Машинка їде шустро! Продаж не терміновий, прохання перекупів не турбувати.
авто на ходу, сів і поїхав. ніяких проблем не по ходовій не по двигуну не по коробці, кузов освіжався... запаска,підсвічування салону. .центральный замок,сигнализация..
Продам автомобіль ВАЗ2106(1991р).Пробіг 200тис.я 2-ий власник.автомобіль не фарбований,задутий,в ДТП не була.встановлено нову газову установку (пропан).,газ вписаний.Встановлена сигналізація.
На ходу, заводиться, їде, економна. Негнила, масла небере. Нові колеса, новий радіатор охолодження. Дійсна страховка.
Продам ВАЗ 2106 у робочому стані. Газ/бензин (вписаний в техпаспорт)Пропоную вашій увазі класичну «шістку». Машина на ходу, їздить щодня, повністю виконує свої завдання. Чудовий варіант як перше авто, робоча конячка або транспорт для дачі,стан на фото.
Машина в хорошому стані, не гнила кузов цілий, мотор повністю откапіталений, по електриці все працює, музика є печка гріє антифріз масла фільтра замінено, з нюансів потрібно замінити саленблок чути в правому колесі, і задню хрестовину є вібрація на скорості.
