- 50 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в робочому стани, встановлен з оформленням газ
Продам авто в робочому стани, встановлен з оформленням газ
Продам дідового раритета! Один власник з 1985р! Пробіг 90 тис. Км! Тільки гаражне зберігання!
Автомобіль в гарному стані всі запитання по телефону
авто на повному ходу все у рідному переоформлення деталі по телефону
ЧИТАЄМО ОПИС!!! ВАША ЦІНА МЕНЕ НЕ ЦІКАВИТЬ!!!! З пропозиціями забрати за 500-600 не турбуйте!!! Продам ВАЗ 2106 1992 р. Ціла, збита, м'яка, мотор після капремонту 1.5 бенз(без газу) Ходова не стукає, електрика вся працює, пічка мідна гріє так, що можна взимку в футболці їздити. Гальма перебрані, нові гальмівні циліндри, колодки, масло свіже, карбюратор перебраний. Сідай і їдь! По кузову не гнила, днище ціле, піддомкратники цілі, є невеликі моменти по двох дверях, з часом потрібно буде зробити пару Рем-вставок. Загалом машина рівна, не крива, не коса. Автомобіль шукає власника! ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ, жодних довіреностей!
Продам ВАЗ 2106 в гарному стані .Двигун ВАЗ 21011 після ремонту.КПП 4ст.Задній міст НОВИЙ ВАЗ 2103.Ходова зроблена.Кузов поварений і оброблений.Резина зимня 40%.Акамулятор в гарному стані.По електриці все працює крім показчика палива.Салон розпаковувався чистився .
продам ВАЗ 2106 на ходу но надо варить дно остальное по телефону
Авто на ходу, стоїть газ, хороший двигун, не гнила, ціла ходова. Всі запитання по телефону або вайбер, телеграм . **********
автомобіль в хорошому стані
авто в зорошому стані є нюанси по кузову( рижики ) пороги цілі низ цілий пробіг 114000
Автомобіль на ходу, ходова зроблена, акамулятор новий, замінені масла та фільтра, їздить кожного дня. Більш детально за номером
Авто в среднем состоянии двигатель 1.3 после кап. ремонта резина хорошая фильтра масла поминено. Музика хорошая стоит усилитель 4 колонки центральний замок сигнализация. Хочу обмен с моей доплатой. Любой вид переоформления Руслан.
Двигун куплявся новий, з коробкою в зборі в автомагазині 3роки тому.
ВАЗ-21063 ,1985р. ,1,3л. ,650$ ,переоформлення, не димить ,масло не бере , двигун працює рівно , була заміна генератора та стартера. Торг З машиною віддам деталі! Пишіть , телефонуйте
Продам авто в гарному стані газу ніколи не бачила рідного пробігу 80000км гарна гума переоформити можлило не гнила віддам ще карбюратор солекс в подарунок можливий обмін на друге авто пропонуйте центральний замок є сигналізація
КПП 5ст. Нова зимня резина ідеальний стан на свої роки. Авто знаходиться в с.Люта дзвонити тільки на вайбер або ватсаб.
