- 80 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
лэд и лінзи,овали с переді и с заді,блютуз магнітофон,діскі 14, резина зимня с заді с переді хороша всесізонна,двіготель после кап ремонту прошол 8000,за ці гроші норм жига
лэд и лінзи,овали с переді и с заді,блютуз магнітофон,діскі 14, резина зимня с заді с переді хороша всесізонна,двіготель после кап ремонту прошол 8000,за ці гроші норм жига
Продаю власне авто яким володів 5 років. Авто кожного дня на ходу. Навіть у -23 заводиться. Непідводила ніразу. Недавно була обслужена. Масла фільтра. Страховка є. Дно машини без зауважень. Косметика є незначні питання. На їзду невпливає. Коробка п?яти ступка жигульовська. На зимовій ризині. Радіатори пічки рідний гріє теплом тобре. Продаж з переоформленням. Запрошую на огляд.
Машина в нормальному стані, робити нічого непотрібно, по дніщу ціла, ходова перебералася, коробка пятиступка фіат, сідушки бмв, мотор теж робився .Любий вид переоформлення.
Авто зроблене з любовью для себе стоять парктроніки сидіння от Форд мондео по кнопці заводиться міняю на другий автомобіль придлагайте
Авто в хорошому стані ремонту не потребує ходова не гримить в нормальному стані Дефекти вказані на фото інші деталі по номеру телефону
Продам ВАЗ 2106,недороблений кастом,сів поїхав,рейка з мерседеса,мост з опель омега а,торпеда з чері амулета.Переоформлення,свіжа страховка. Електросклопідйомники передні,запуск з кнопки.
Машина в чудовому стані,арки,пороги, ланжерони, солдатик цілий,по кузову подекуди полущилась краска,без гнилі,салон в чудовому стані, сигналізація, електро стіклопідйомники, підігрів сидінь, електро регуліровка сидінь, центральний замок,лед фари/стопи,багажник з кнопки.
