- 132 тис. км
- Гайсин
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому технічному стані , рідні 132 т.км завжди зберігався в гаражі є невеличкі нюанси по покрасці. Дзвоніть буду радий відповісти на всі запитання
Деталі по телефону дзвоніть ********** Газ бензин
Машина на ходу,сів і поїхав. Газ/бензин (газ вписаний) Ходова мягенька,нічого не стукає. По мотору питаннь взагалі немає, коробка має пʼять передач (всі включаються,нічого не вибиває) по електриці все справне. Колеса в хорошому стані,акб теж Продаж з переоформленням (через дію що б було бистріше і зручніше) страховка діюча.
Продам ваз 2105 по мотору все добре по ходовій зауваження нема по днові ціла по кузову є пару рижиків із проблем так як стоїть давно прилипла сцепа коробка 4 ступка міст не гудить по резині все добре
Авто на ходу, хороша резина, масло міняв 2 тис. км. назад, дніще і пороги з одного боку гниловаті, немає тормозів(але поставив новий тормозний циліндр, не має часу доробити) БЕЗ ТОРГУ!
Авто 1989 року, нова резина всі пошкодження на фото Авто находу але незапускалось пів року орієнтовно, непрацють деякі елементи електрики а саме поворотники, і задні стопи а також потрібно для повноціної експлуатації потрібно перебрати підвіску МОТОР працює ,КПП працює чітко
Машина на ходу деталі за телефоном
Продам ВАЗ 21053. Всі питання по телефону або в переписці
Сімейне авто.двигун 03й 4000тис.км після капремонту.резина 14 на титанах ,фаркоп.витрата пального 7-8л. Капремонт кузова 8років тому. Передні сидіння іномарка.
авто в хорошому стані,не гнила є ризики,елетросклопідйомники,центральний замок,на свої роки салон хороший не прокурений,нова резина зима, є комплект літо.новий АКБ,коробка п'яти Ступка з ваз 2107 працює хорошо не вибиває,сідушки передні Сітроен.
Не дзвонити на телефон - пишіть на Telegram по номеру що вказаний в оголошенні!!!!!!! Дата першої регістрації - 24.07.2007 Мотор - 1.3. 4 - циліндровий. Працює без нарікань та витрати масла. Машина на ходу. Відсутній акумулятор. Є всі «рідні» папери, інструкції, сервісна книжка. На машині вже стоять хароші шини «безкамерні»
Автомобіль на впевненому ходу стан охайний , пятиступка , гарна музика , все функціонує Новий власник буде задоволений!
Продаю своє авто , автомобіль в доброму стані сів поїхав не гнилий , мотор зроблений п?ятиступка , об?єм 1,3 . Є комплект титанів
Мотор добрий є проблеми по порогах
