- 100 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.45 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Кап.реионт двигуна,поміняно зчеплення, задній редуктор,усі гальмівні колодки. Новий газовий редуктор.
Продам трудягу! На ходу. ГБО 2 покоління. 40 тис. після капіталки.Резина зимня Goodyear. Багажник на криші. Продається за ненадобності, требує косметичних робіт. Власник по ТП. Переоформлення. Торг!
Продам ВАЗ 2104, вкладень не потребує, ДВЗ, ходова, кузов все в оригіналі! Краще за станом не буває! Переоформлення!
Продам ВАЗ 2104. Машина в сім'ї з 2019 року.. Стоїть новий стартер, акумулятор, радіатор, газовий редуктор. Встановлено електровентилятор. Двигун 1.6 після повного капітального ремонту. КПП 5 ступінчаста. По ходовій та двигуну все працює без нарікань. Є нюанси по кузову, потрібно трохи підварити. Бонусом віддам капот і . Дивитися Салтівка. З усіх питань телефонуйте не соромтеся.
Всім доброго дня, продам капсулу часу, 89 року, пробіг 69 тис. батьківщини, один єдиний господар, машина на повному ходу без іржі та гнилі з рідним пробігом. Машина на шкіряних сидіннях, залита обробкою. Усі інші питання по тел.
Продам ваз 2104, на ходу, днище ціле, пороги цілі, у зварюванні не потребує, двигун працює добре, коробка працює добре, газ/бензин, по машині багато чого зроблено, ходова в купі, будь-який вид оформлення, за бажанням можна позайматися лк, на швидкість не впливає, хороша машина для роботи,
Продам свій ВАЗ 2104 газ бенз. Не димить КПП не вибиває міст не виє. По т/п але можливо переоформити. Повністю обслужене сів поїхав робити нічого не треба. Не гнила не ржава. Якщо поза зоною пишіть на месенджери
Продам робочого коня, 2008 рік, 74к рідного пробігу, мотор інжектор сайга, рєзва машина, по двигуну ніяких нарікань заводиться з пів оберту зимой та літом, проблеми з тормозами треба робити, як для жигулів не гнила, але є нюанси по кузову, є музика, звоніть або пишіть в вотсап, ПРОДАЖ ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЕННЯМ
У продажі сімейний універсал НА ПОВНОМУ БОЙОВОМУ ХОДУ, МАШИНА БЕЗ ВКЛАДАНЬ! Читайте повністю опис: ВАЗ 21043, власник з 2022 року, до мене зберігалась у гаражі, любий вид переоформлення! Машина єкспортна, була приженена з Германії, це можно зрозуміти по криші машини, вона відрізняется від інших 4-іок ,обслуговувалось все по регламенту. Гарний колір, по фото все видно. Салон чистий та охайний, не палилось. Гарна музика, акустика. Задні сідушки складні, вікна цілі, стеля не провисає. Двигун 1.7 л., Чистий без потьоків, працює тихесенько, в салоні навіть нечутно, не димить. Економний та бодьорий, розганяється бодро! Їде жваво, чітко та впевнено. Була куплена нова літня гума на гарних дисках. КПП все чітко. Великий багажник на весь дах, комплект нової зимової гуми на штампах + запаска також на штамах в подарунок, днище все живе, робилось, оброблялось, питань немае, дуже багато було вкладань в цю машину, усе і не згадаешь, з основніх моментів - повністю перебрана ходова машини, развал, новий газовий оригінал редуктор, усі нові шланги, патрубки, нова проводка запалювання, проводка газова, камутатор, генератор, карадан, помба охолодження, нове мастило, замінив цього місяця, чистилась пічка, новий тосол, в зимку спекотно у машині, був настроений карбюратор, нові свічки, бронепровода, та це все далеко не все, ніколи не підводила. Є невеликий ньюанс по кузову, на фото. За придбання не пожалкуєте, будете користуватись з задоволенням: робота, майовка, хазяйство, торгівля, рибалка (матрас і можна ночувати) В обслуговуванні все дуже просто та дешево. У продажі не була ніколи! Дуже шкода прощаватись з таким автомобілем, на всі питання відповім
ВАЗ 2104 2008 р. Інжектор!!! 104 тисячі км рідного пробігу -двигун відмінно працює, шепоче. Весь кузов заводському виконанні і не фарбований. Болючі місця ( арки, пороги, ляда) все на відмінно. Скло включаючи лобове -рідні. Затонована дорогою плівкою. Решта питань по телефону
ваз 2104 в нормальном техническом состоянии,мост не воет,коробка пятиступка, в семье 10 лет,стояла в гараже ,ездили очень мало. Была сделана капиталка движка около 3 тисяч назад Обмен на авто до 4000 тысяч на автомате. Более подробная информация по телефону!
авто в справному стані, на ходу, поміняні шарові опори, рульова тяга, тросік ручника, всі гальмівні колодки, робочий циліндр щеплення, правий супорт в зборі, по двигуну заміна розпідвалу з постіллю,коромисла, сальники клапанів, радіатор, стартер.Гума не лиса.Магнітола.Поміняне масло, антифриз.Акб в нормі. Кузов не ржавий, є загрунтовані рижики, пороги поміняні 2мм метал.
Потребує ремонту даху, падіння дерева, техстан авто хороший,
Машиною користувався дідусь. стоїть в гаражі все працює кузов цілий тяга потужна до ходової частини та коробки передач питань немає газ вписаний переоформлення.
