- 107 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.45 л.
- Ручна / Механіка
продаю ВАЗ 2104, технічно в відмінному стані, по кузову потрібно зайнятися, телефонуйте розповім.
продаю ВАЗ 2104, технічно в відмінному стані, по кузову потрібно зайнятися, телефонуйте розповім.
Авто в гарному стані
машина в гарному стані,двигун піля кап. ремонту все працює кузов в рідній фарбі.
Продам новий ВАЗ 2104 ІНЖЕКТОР з пробігом 62 тис. км. Перший власник, куплена в автосалоні в місті Харкові. Бережна експлуатація, взимку не їздила, стояла в сухому гаражі. Машина обладнана центральним замком, сигналізацією, магнітолою, чотири динаміки, форкоп причепа. Машина на 62 тис. км. пройшла техобслуговування. Поміняно масло ДВЗ, масло КПП, масло заднього мосту, тосол системи охолодження, гальмівна рідина, фільтр масляний, паливний, повітряний, ущільнювач двері. Отрегульовано клапан ДВЗ. Склоочисники три штуки нові. Гума чотири колеса нові, гальмівні колодки нові, всі вузли, механізми справні та працюють, машина як з заводу. Машина в райдужній фарбі без ДТП, стекла всі заводські без тріщин. Салон у відмінному стані, не курили, пісок, цемент не возили. Ходова відмінно, двигун відмінно, КПП 5 ступенів відмінно, карданний вал відмінно, задній міст відмінно, гальма відмінно, кермо відмінно, оптика відмінно. Кузов нової машини оброблений антикором і встановлено захист колісних арок. Кому потрібна машина як з салону, сів і поїхав без проблем, телефонуйте.
Продається ВАЗ - 2104 , 2001 року випуску, пробіг - 80 т.км, ДВС - 1500см', КПП - 5 ст, 1 хозяїн, без ДТП. Зроблений ремонт кузову - підварений, пофарбований і оброблений антикором. Встановлені нові акумулятор, радіатор охолодження і вся вихлопна система. Подробиці по телефону.
газ/бензин, моновприск, сигналізація, багажник зверху, гаражная, 2 комплекта резини на дисках, новий аккум.,різні зап.частини. в робочому стані.
Продам 2104 живая на газу газ вписан страховка свежая все вопросы по телефону
Продам ладу 2104, 2002 года, газ-бензин, обьем 1,5 газ вписан в тех паспорт! 850$ новые диски с новой зимней резиной! После обстрела повреждён капот, лобовое, водительская дверь но не кретично езжу каждый день! Авто без штрафов, чистая!!!капот, лобовое и двери уже заменил!
