- 187 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Кузов у хорошому стані повністю поварений і оброблений, треба фарбувати та зібрати частково салон, двигун після кап ремонту проїхав 10т.км. , коробка 5 ступка
Кузов у хорошому стані повністю поварений і оброблений, треба фарбувати та зібрати частково салон, двигун після кап ремонту проїхав 10т.км. , коробка 5 ступка
Авто в хорошому стані, повністю на ходу
Авто у норм стані АКБ Новий усе по електриці повністю працює резина зима у доброму стані поміняно масло 1000 км назад залитий антифріз є трошки рижики на їзду невпливає авто заводиться добре страховка свіжа продаю бо потрібно срочно гроші в авто дуже багато вкладено за авто дивився поміняний ремінь віддам за 800 без торгу кого цікавить дзвоніть ********** негнила але рижики є
Продам ВАЗ 2104 2005-го року випуску. Двигун - 1.5 кубічних сантиметрів, карбюратор. Коробка пятиступка. Не гнилий. Є багажник на дах.(Є сліди експлуатації сколи, подряпини).
Ваз 2104 , 1998 року випуску. Автомобіль в нормальному, стані не гнила . Я власник . Газ вписаний , але не встановлений . Машиною більше року не користувалися . Із недоліків слабуватий АКБ і " гуляє " передок на скорості . Не завжди можу говорити , то ж краще писати , сам передзвоню . Машина знаходиться в с-щі Буки , Уманського району.
Експортний варіант, спідометр в милях, тахометр. Авто на ходу, всі деталі по телефону
Продам, або обміняю ваз 2104, газ бензин, 5 ступка, фаркоп, музика, днище і лонжерони переварені, є зовні три дірки по порогах, нові пороги в комплекті, авто на хорошій літній гумі, сів, поїхав. авто знаходиться у Новій Басані
Продам ВАЗ 2104 у доброму стані: сів і поїхав. Рік випуску 1989. Машинка поварена і пофарбована. Двигун після капітального ремонту. Автоматична система охолодження. Пробіг 71 тис км. Карбюратор Солекс, електронна система запалювання. Витрата пального на 100 км приблизно 8.4 - 8.6 л по трасі, змішаний режим - близько 9.6 – 9.7 л. Ходову робив рік тому. КПП – 4 ст., ремонту не потребує. Гальмівні диски і передні гальмівні колодки - нові, барабани і задні колодки у доброму стані. Нові бокові дзеркала. Салон у нормальному стані. Антишум. Передні крісла – від іномарки. В наявності: чохли на сидіння, комплект гумових килимків та комплект текстильних килимків «Лада», комплект зимової гуми на дисках. Машинка – справжня робоча конячка. Зі складеними сидіннями – невелика і досить містка вантажівка. Хто візьме – однозначно у виграші. Мене ні разу не підводила. Вартість 1 500$., торг. Деталі за телефоном. Володимир.
Авто ракета . Заводиться на газу супер. Газ- бензин 1.5 коробка передач 5-ти ступка. Має пошкодження правого заднього крила. Вдарили брама. Не гнила. Має сліди експлуатації, але це на їзді не заважає. Новий стартер, новий трамбльор, хороший акамулятор.Газова не вписана в техпаспорт. Продаж з переоформленням бажано. Є питання телефонуйте за вказаним номером телефону . Дякую. Гарних покупок. Всім миру і здоров?я.
Продам власне авто у гарному технічному стані. все працює. Бережливе використання. Використовувалась лише для поїздок по місту. В салоні не курили.
Кузов цілий(не гнилий) +компл літньої резіни,2 запаски.+2передні сідушки.ходова норм,двигун норм,сів поїхав Детальна інформація за цим номером +**********25 +**********
Не зважаючи на свій вік , авто у досить гарному живому стані, не гнила , ходова без нюансів, зроблена Газ/бензин - передні електропідйомники - камера заднього виду -відеорегестратор у дзеркалі -гарна магнітола Резина у гарному стані Вкладень або ремонту не потребує
Авто у гарному стані , коробка 5 ст, авто задуте , вкладень не потребує, додаткові питання за телефоном.
газ бензин, косметика по кузову за бажанням решта за номером телефону
Продам трудягу, состояние сел поехал, подварена, ходовая перебрана, расходники поменяны, Електрика вся работает, документы в порядке, зимняя резина, звоните!!!
З плюсів: Експортна LADA 21043 1.5L карбіраторна 2002 року Заїхала в Україну на прикінці 2009 Дно ціле, заводиться і їде непогано, 5 Ступка, газ вписаний не вистачає редуктора, новий АКБ, є 2 запаски, стекла і куча запчастин. Резина задня норм, перед слабенький. Ходова норм. Переоформлення по бажанню через генеральну довіреність. З мінусів Стояла два роки, є підтікання масла по коробці та двигуну, по корпусу є притертості та взуття краски, сліди корозії, все на фото. Загалом потенціал є, нормальна машина за адекватну ціну, не труп. Приїжджайте, будемо домовлятись.
