- 500 тис. км
- Білгород-Дністровський
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Телефонуйте за номером Віталій
Телефонуйте за номером Віталій
Машина повністю на ходу, в хорошому стані, вчасно мінялись мастила та фільтра, по технічній частині нарікань немає, простий продаж, разом з авто відаю титани на літній резині та зимня резина на штамповках з комплектом колпаків
Продам ВАЗ 2104, 1988 року. Автомобіль на ходу двигун 1.3. Місткий салон та великий багажник, встановлений багажник на даху. За кузовом є сліди експлуатації. Двигун у порядку, їздить, возить і перевозить все, що потрібно. 2 зимові колеса віддам бонусом. Фаркоп Пробіг:66569 4-передачі По ходовій все гаразд Гума в нормальному стані
продам авто ваз 2104 пяти ступка на ходу цена 30000гр
Сів і поїхав інжектор усі питання по телефону торг доречний на обмен дороже как и у всех
Машина в одній родині із салону 2001 рік 1.5 карбюратор газ/бензин Газ вписаний у документи Замінено багато чого... Рульова трапеція, кульові, сайлентблоки важелів, нові амортизатори та пружини кругом, маятник на підшипниках, замінений антифриз цього року, нові підшипники та сальники півосей, 500км тому замінено масло в коробці та мосту, стоїть музика магнітола піонери, 2.5 квадрата на всі колонки, машина фарбована вся в 2022 році, тонована крім лобового, зад 5%, передні 15%, встановлені білед лінзи 3.0 фірми амс модель z2, передні сидіння стоять з опель вектора б, передні електроскло підйомники з доведенням з сигналізації, штампування на зимовій гумі hankook, встановлений електричний насос на бензин, електронне запалювання, карбюратор на механічному приводі 2й камери, масло двигун не бере, у планах продавати машину не було, так склалися обставини.
Продається ваз 2104 в гарному стані машина стоит в гаражи
в доброму стані все працюе на повному ходу е звязок з власником
Авто в робочьому стані, були замінені пороги, лобове скло, авто повністю перефарбовувалося у 2012 році, один власник, газ вписаний у техпаспорт, в ДТП не була, з початку повномаштабної авто стояло в гаражі та не використовувалося.
Автомобіль у хорошому стані. По двигуну та КПП нарікань немає. Газова установка італійська, балон на місці запаски. Сигналізація. Гума хороша. Задній міст не шумить. Кузов не дірявий. Є питання щодо зовнішнього вигляду.
Робоча машина. Кожен день на ходу. Стан на фото. Пороги під заміну . Експортна. Коробка пятиступка фиат полонез. Газ/бензин. Є багажник на кришу . Тільки повне переоформлення. Продавати не тороплюсь . комплект літньої та зимової гуми на дисках.
Продамо свою господарочку,жива гарна доглянута.Сів і поїхав.Дзвоніть домовимось.
Все працює . На запчастини.
