- 55 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто находу газ бензин працює находу сів поїхав
Авто находу газ бензин працює находу сів поїхав
в гавному стані , замінив генератор , відрегульовані клапана,резина нормальна
Машиною користувався дідусь. стоїть в гаражі все працює кузов цілий тяга потужна до ходової частини та коробки передач питань немає газ вписаний переоформлення.
Дуже справна, в дуже хорошому стані, повністю на ходу, сів прїхав
Ваз 21043 Рік Випуску 2005 В хорошому стані. Сів і поїхав. На разі вкладень не потребує. Останні 4 роки їздила літня людина тому виїжджало дуже рідко . Зберігалося в гаражі. Встановлено газ Під час використання всі ремонти робилися одразу .
Авто має хороший стан, легко заводиться і добре працює. -Двигун у відмінному стані (зроблений капітальний ремонт) -Повністю заміненна ходова -Є деякі запчастини у комплекті (шини,диски та інше) По всіх питаннях краще звертатися по телефону
Продам своє авто в задовільному стані. Є питання по кузову ( на фото). В цілому все добре
Продам своє власне авто 2002року. На ходу, технічно справна. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Машинка в гарному повністю робочому стані ,не гнила ,не ржава,два зимових нових колеса ,двигун в гарному стані ,масла небере нічого не тече ,дно автівки оброблене антикорозійним слоєм , робоча акустика ,світло, габарити ,повороти ,і тому подібне в порядку ,щітки ,склоомивач теж працюють,із мінусів потрібно замінити задній глушник ,та втягуєте реле стартера ,документи з рук на руки без переписки ,ціна договірна , кого цікавить пишіть,або телефонуйте
Потребує косметично ремонту, находу. Встановлено газ. Двигун після капремонту. Два комплекти гуми. Ціна договірна.
Авто доглянуте, гаражне зберігання, один власник із салону, газ/бензин, кожного дня в експлуатації. Двигун пройшов капремонт 10 тис км назад, по місту 11л газу на 100км. Є багажник на криші. Кому потрібен автомобіль на кожен день - телефонуйте, все покажу розкажу. Невеликий торг біля авто.
Машина на ходу, подробности по телефону . Без торга
Авто в нормальному стані, ще добре вам послужить. В ДТП не був. Двигун, коробка і ходова в порядку. Акумулятору 1 рік. Плюс віддам 2 колеса зимової резини. На всі питання відповім по телефону.Торг.
машина хорошому , стані сів поїхав газ стоїть **********
Авто на ходу, п?яти ступка, всі питання за телефоном.
Двигун 1.5 на карбюраторі . Є газове обладнання воно вписане. Детальніше про машину розповім телефонуйте
Продам автомобіль, на ходу. Потребує кузовного ремонту
Авто після дтп номер телефону
