- 300 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.1 л.
- Ручна / Механіка
Продам хорошу машину неглина лише лий бензину і їть
Пропоную вашій увазі гарне авто Масла фільтра замінені , авто обслужене Сіли і поїхали , кого цікавить звертайтесь ! Торг присутній !
стан:завів-поїхав;варити\фарбувати не потрібно(ще міцне залізо,оброблене),газ вписан,працює на обох видах палива;двигун.кпп.міст й електрика-в нормі(для свого віку),авто замикається. Має: сидіння від 2107,захист картера,фаркоп з розеткою ,ДХВ, БКЗапал., USB-магн., пл.підкрилки й ковпаки,тоніровку, нов.трос ручніка й дійсну страховку.власник у черкасах(бажає переоф.)
Продається трояк в не поганому стані заводиться їде без питань коробка 4-ст пороги не гнилі дно ціле за під домкратники піднімається спокійно кузов не крутить не веде машина технічно ціла по лкп є питання але то не критично всі деталі або за телефоном або в повідомлення
Продам ваз 2103 газ/бензин в робочому стані. По машині багато чого зроблено встановлені нові передні та задні амартизатори,зроблена тормозна система,новенький гарний салон,встановлені передні склопідіймачі,музика присутня. Машина заводиться та їде що най головніше!
В продажі авто моделі Ваз 2103. Технічно без зауважень , кожен день на ходу. За авто доглядаю. Нещодавно заміна мастил, фільтрів. Є сліди експлуатації на їзду не впливає. Пороги пару дирочок. Днище ціле. В загалом бойове авто. Продається на штамповках, добра зимова гума
машина на полном ходу, печка работает, передачи не выбивает ничего не стукает, двигатель после капитального ремонта, пишите, звоните, всегда на связи
авто на ходу торг присутній розкажу все по телефону
Авто на ходу. Мастило не їсть По курсову є питання на порогах і все. На Сигналізації та центральному замку. Є питання телефонуйте.
Авто в нормальном станісів поїхав гбо вписаний в техпаспорт с документами порядок всі питаня по телефону
Продам ваз 2103 По кузову весь живой, дырок, явных рыжиков нет. Смотрел зачищал подкрашивал. По электрике - все работает штатно и четко. Установлен электро бензонасос. По двигателю - капиталка была 3 года назад, год назад менял прокладку ГБЦ попалась не качественная, наружу стало видно антифриз. по ГБЦ прошарашивание сёдел, притёртые клапана, маслосъёмные колпачки новые. По ходовой все в норме, ездит адекватно Установлено 1 год назад ГБО 2-го поколения с датчиком уровня топлива в салоне. Салон в порядке. От хозяина с переоформлением. По вопросам пишите в личку Дмитрий Торг у капота
Авто на ходу, двигун у гарному стані, швидке й м‘яке на ходу, є нюанси по кузову, Газова установка.
За питаннями звертатись за номером. Viber, Telegram
Машинка на ходу, всі питання по телефону)
Доброго дня! Авто в хорошому стані
Автомобіль на ходу, ходова частина зроблена, двигун працює добре і КПП також, є нюанси по порогам на фото видно.В авто є гарна акустика та встановлена сигналізація.З повним переоформленням. Ціну вказав без торгу. Зимова гума бриджистон шип на залізі 13R , в збереженому стані, як нова (150$ за чотири, в ціну автомобіля не входить)!!! Продаю авто бо взяв інше. В будні дні телефонувати після 16:10 , бо до цього часу не на зв'язку. Або пишіть вайбер, ватсап, тг.
