- 250 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Машина сів і поїхав в гарному стані кпп 5 ступка
Машина сів і поїхав в гарному стані кпп 5 ступка
Мотор: Абсолютно новий, обкатаний, працює ідеально. Економіка: Стоїть ГБО. Комплектація «Люкс» для класики: Електросклопідйомники, підігрів сидінь, парктронік! Коробка передач п'яти ступінчата. Кузов: Є дефекти (косметика), на фото все видно. Машина сів і поїхав куди завгодно. Документи в порядку. Потребує зварювальних робіт.
ваз 2103 1975 року .1,5 карб .в нормальному стані на ходу. заводиться потребує регулювання карбюратора. електоронне запалювання .солекс. резина на 2 сезони в нормальному стані.по кузову трохи передок а по порогам і ззаду все в нормі.немає акумулятора .на заводку дам свій
автомобіль рік випуску 1987 після капітального ремонту двигуна пройшов 85 000 км на ходу. електронне запалювання. фари неон, масло в двигун не доливаю. шини гума зимова. Літня гума пройшла 3000 км.
Пропоную вашій увазі гарне авто Масла фільтра замінені , авто обслужене Сіли і поїхали , кого цікавить звертайтесь ! Торг присутній !
Продається трояк в не поганому стані заводиться їде без питань коробка 4-ст пороги не гнилі дно ціле за під домкратники піднімається спокійно кузов не крутить не веде машина технічно ціла по лкп є питання але то не критично всі деталі або за телефоном або в повідомлення
В продажі авто моделі Ваз 2103. Технічно без зауважень , кожен день на ходу. За авто доглядаю. Нещодавно заміна мастил, фільтрів. Є сліди експлуатації на їзду не впливає. Пороги пару дирочок. Днище ціле. В загалом бойове авто. Продається на штамповках, добра зимова гума
машина на полном ходу, печка работает, передачи не выбивает ничего не стукает, двигатель после капитального ремонта, пишите, звоните, всегда на связи
авто на ходу торг присутній розкажу все по телефону
Авто на ходу. Мастило не їсть По курсову є питання на порогах і все. На Сигналізації та центральному замку. Є питання телефонуйте.
Авто в нормальном станісів поїхав гбо вписаний в техпаспорт с документами порядок всі питаня по телефону
Продам ваз 2103 По кузову весь живой, дырок, явных рыжиков нет. Смотрел зачищал подкрашивал. По электрике - все работает штатно и четко. Установлен электро бензонасос. По двигателю - капиталка была 3 года назад, год назад менял прокладку ГБЦ попалась не качественная, наружу стало видно антифриз. по ГБЦ прошарашивание сёдел, притёртые клапана, маслосъёмные колпачки новые. По ходовой все в норме, ездит адекватно Установлено 1 год назад ГБО 2-го поколения с датчиком уровня топлива в салоне. Салон в порядке. От хозяина с переоформлением. По вопросам пишите в личку Дмитрий Торг у капота
