- 120 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.45 л.
- Ручна / Механіка
ПРОДАМ ВАЗ 2103 , сел и поехал , газ- бенз!!! ТОРГ УМЕСТЕН! - Газ вписан в тех паспорт ! - Переоформление!!! - Коробка 5 ступка ФИАТ - Сидушки ФИАТ с подогревом но нужно подключить - нужные провода имеются ! - Стеклоподъёмники ! - ДОЛЕТЕЛА с Харькова СВОИМ ходом! - ТОРМОЗА передние - задние нужно делать ( - Резина зима хорошая! - Нужна косметика и в некоторых местах подварить , двигатель МАСЛО не ест не дымит , не греется , електро вентилятор , повороты стопы работают !
Ціну пропонуйте
Ваз 2103 в чудовому стані сів і поїхав, газ бензин, все працюе, Цікавить обмін на газ 3110
Продам ВАЗ 2103. Авто в гарному стані, працює добре, тиск масла гарний, масла не бере, стан гарний. Переоформлення.
Авто в отличном состоянии стоит коробка передач Фиат Пети ступка.резина четырнадцатая на хороших дисках реальному покупателю второй комплект резины будет в подарок правда иё родная тринадцатая диски железо почти новые,по документам полный порядок машина моя я владелец.
Ухоженная тройка, гаражное хранение переделана под 1.7 по ходовке вопросов нет, бампера вписаны, есть газ нужно кинуть балон.
авто на повному ходу. Новий акумулятор. працююча магнітола. машина зберігались в гаражі.є додаткові колеса в комплекті. повному ходу сів і поїхав. коли оригінал не підкручений.
Продам терміново жигулика у гарному стані. Кожного дня находу. Резина хороша. Акумулятор нормальний. Ходова жива і не брязькає. Кого реально зацікавило набирайте. Невеликий торг біля машини буде телефонуйте
Автомобіль збережений та на ходу, деталі по телефону
Продам ваз 2103 в не поганому стані торг є пропонуйте
Авто на ходу. Мотор зроблений так, як для себе. По мотору та коробці проблем немає. Редуктор моста був замінений на новий, проблем також немає. По кузову трохи є проблеми. Все працює. Обігрів салону працює. Завів і поїхав. Я другий власник. Документи на першого власника. На газу не була.
Продам авто ,на повному ходу Варити ,красити не потрібно По електриці все працює Коробка ,міст не виє Газ бенз,газ вписаний З документами все добре Страховка є Мінімальний торг біля авто
не потребує вкладень, новий редуктор 2106,нова права напіввісь,нові колодки задні, нові передні диски тормозні, нові амортизатори жовті всі сухенькі, новий АКБ ,автоматичні ремені безпеки, є питання по лакофарбовому бо стояла на дворі деякий час, днище ціле пороги і крила всі цілі, масла не бере.нормальна резина, кришка багажника другого кольору бо замінювалася,сидіння 2107, електронне запалювання, карбюратор озон 2105 куплений 4роки туму новий, не разу не розбирався, розхід по трасі 95-го 7 літрів, технічно питань немає, доїхала 1000км без проблем.
