- 200 тис. км
- Новий Буг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Ваз 2103 в чудовому стані сів і поїхав, газ бензин, все працюе, Цікавить обмін на газ 3110
Ваз 2103 в чудовому стані сів і поїхав, газ бензин, все працюе, Цікавить обмін на газ 3110
авто на повному ходу. Новий акумулятор. працююча магнітола. машина зберігались в гаражі.є додаткові колеса в комплекті. повному ходу сів і поїхав. коли оригінал не підкручений.
резина нова акумулятор новий стартер новий не димить 4стубка з доками нема проблем є форкоп вкладень не треба все робить всі питання по телефону є торг
В продажі "трійка" по кузову, мотору, питань нема АБСОЛЮТНО! Мотор перебраний, замінено: кольца, вкладиші, відрегульовано клапана, встановлено нова корзина, диск сцеплення, новий головний циліндр сцеплення, робочий циліндр сцеплення, ні одної дирочки, вся рівненька, ціленька, відсутня корозія, є питання по рульовій (підклинює трошки руль) на даний момент їздити можна, не критично, встановлени абсолютно нові фари, заводиться легко що в мороз що літом. налаштований карбюратор, розхід 8 їде мягенько, детальніше розкажу по телефону, або в приватних повідомленнях! ⛔️МОЖЛИВИЙ ОБМІН, ПРИСУТНІЙ ТОРГ РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ⛔️
ваз 2103 1975 року .1,5 карб .в нормальному стані на ходу. заводиться потребує регулювання карбюратора. електоронне запалювання .солекс. резина на 2 сезони в нормальному стані.по кузову трохи передок а по порогам і ззаду все в нормі.немає акумулятора .на заводку дам свій
Машинка каждый день на ходу, работает отлично, как на газу так и на бензине документы в порядке машина переформляеться. Кому нужно звоните, или обмен на переднее прывод
Вітаю друзі вашій увазі унікальний автомобіль на свої роки працює,все,не гнилий,і,т,д,всі питання по телефону,торг присутній!!!!!!.якщо невідповідаю пишіть на вайбер.
Довгий час стояла в сухому гаражі, без іржі та гнилі. Мав одного господаря, своїм ходом перегнали з одного гаража в інший. Акумулятор відсутній. Салон після довгого стояння у гаражі. Є невеликі подряпини та відколи фарби. Можу скинути відео. За документами-тех.паспорт та генеральна довіреність з правом продажу. Питання по авто - не ставити, не водій, не розбираюся, приїжджайте дивіться. .Без торгу! Ціна на віддачу – 33000 грн.
Продам машину. Близька до оригіналу. Не гнила. Дно ціле. ГБО 2 покоління. Лінзи ксинон. З документами - переоформлюється. По всім питанням дзвоніть Дмитро
на ходу всі питаня по телефону
Жива машина, новий радіатор, стартер, днище ціле (крім правого піддомкратника). Віддам ще запчастини до неї. Інші питання по телефону.
