- 100 тис. км
- Сколе
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Мотор добрий Ходова добра Варити не потрібно взагалі Сів і поїхати поїхав
Продам авто в гарному стані ,двигун хороший компресія 10, розточен 1,3. кузов повариний всё ціле гума хороша ,додам ще літню гуму на тітанах, стоїть газ почті нове,коробка передач пяті ступень (фіат) можливий торг.якщо треба можу відіо зробити. **********
Машина на ходу, двигун бадьорий, коробка без питань, ходова нормальна, сама машина висока, стоять пневмоподушки, LED світло, електрика вся справна. Писати можна на Вайбер або Ватсапп якщо не відповідаю на дзвінок. МОЖЛИВИЙ ОБМІН
Машина в ідеальному стані сів і поїхав більш детальному інформацію за телефоном звертайтеся вацап сігнал або телеграм+**********
Продам ваз 21011 копійку Мотор після кап ремонту, Машина після повного фарбування. Все Поварено обробатано Хороші сидушки.. гума хороша. Нове сципление корзина Тормозна магистраль шланги колодки итд Проводка 2106 все робе . Все по тел Мотор зробленый , .
Продам автомобиль ВАЗ 2101 выпуска 1978года.Пробег родной 87тыс. Продаётся как историческая ценность.Автомобиль находился у одного хозяина.Всю свою жизнь нахлдилась в гараже. В салоне не курили.По комплектации: салон оригинальный Взовский.сиденья без порезови лопнувшего кожзама,приборная панель не вздутая.без трещин.нет лишних отверстий.карты дверей не затертые.потолок не жёлтый. Машина прошла ТО:замена масла.фильтров.замена передних амортизаторов.тормозных шланг.тормозных колодок передних и задних.ПРОШУ ПЛОЩАДКИ. ПЕРЕКУПОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО ЦЕНАМ РЫНКА НЕ ЗВОНИТЬ.МАШИНА ПРОДАЁТСЯ КАК ИСТОРИЧЕСКАЯ ЦЕННОСТЬ.
,не гнила пороги,стакани днище все в нормі. Стоїть газ, працює як на бензині, так і на газу, іномарка, електросидіння, електро бензонасос. Нові радіатори. Хороший акум. Магнітола, тільки з переоформленням, дзвоніть
По авто є моменти по кузову, потребує заміни редуктора та амортизаторів
ВАЗ 21011. Оригінальне колекційне авто 1978 року! Для колекціонерів, поціновувачів ретро-машин та для участі у виставках закордоном! Колір - оливковий! Придбане з салону, постійно перебувало в одного власника. 44 роки в сухому гаражі. Всі технічні огляди та заміни розхідних матеріалів виконувалися сумлінно! Авто на ходу! Оновлено лише бензонасос, фільтри, мастила, проводи розподільника запалювання та свічі. Оригінальний шкіряний салон весь час був захищений чохлами. Машина унікальна в своїй серії, роках та кольорі! Маю надію, що авто буде збережене, можливо в колекції!
Потрібно замінити рульову колонку, машина на ходу, їздить щодня з роботи на роботу. Поганий АКБ, невеликий торг, по документах все нормально • Гума нормальна, віддам два зимових колеса.
Двигатель в хорошем состояние,летом поменяны кольца,новый аккамультор. Хороший и ухоженный салон.
