- 5 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Мотор 03 мост 06 коробка Фіат
Двигун після кап ремонту, пройшов обкатку, новий акумулятор ще на гарантії, електронне запалення, КПП 5ст, замінено зчеплення і вичавлюваний, газова установка вписана в тих паспорт, хороша магнітола з хорошими колонками, не Китай. Повністю перебрані гальма і золовка перед і зад, а також нове зчеплення, і вичавний, робочий зчеплення, замінений радіатор, генератор, а також багато іншого. Машину можна переглянути с. Абазовка 8км.
Машина пригнана з німетчини використовувалась мало свіжа реєстрація я власник газ -бензин колеса нові акамулятор новий свіжа покраска негнила небита справки по тел розкажу більши
Продам ваз 2101. На ровному ходу, варити, фарбувати не потрібно. Реальному покупцю торг.
Нова ходова,супорта,акамулятор,тормозні колодки,барабани,кардан,масло та фільтра також міняв +зимова резина 4 колеса.
Продам ВАЗ 2101, на бензині (Газу немає), заводиться з пів оберта, можна під реставрацію, масло поміняне, не працює головний циліндр, є склопідйомники, не стукає не гримить, довго стоїть, кому цікаво телефонуйте розкажу більше! Богдан
Автомобіль готувався для себе, для використання повсякденно. Кузов- в гарному стані.(Весь кузов проклеєний вібро та шуму ізоляцією) Мотор 16-ти клапанний із турбіною. Заводиться із пів обороту. Коробка ( R1) - видовженні передачі 1,2,3,5. Задній підвіска - незалежна. Тормозна система усилена, передні діски тормозні із вентиляцією та перфорацією. Сідушки від А6( всі функії їхні працьоють,підігрів і тд) Вихлопна система вся -63мм. Переднє світло-лінзи Заднє освітлення -діодне. Та багато чого ще іншого..Більш детальніше при огляді. Потрібні ще певні вложення для повного закінчення проекту! ЦІНА ДОГОВІРНА !
На впевненому ходу. Електронне запалювання,редукторний стартер, сигналізація,міст і коробка передач не виють. Дно і порогі цілі.
Продам своє авто Ваз 2101, 1977 року. Автомобілем володію із 2023 року. За час експлуатації був замінений нещодавно радіатор і тосол, встановлений новий блок євро запобіжників, замінений головний та робочий циліндри зчеплення, 2 шт. передніх лівих шарових куль, правий задній амортизатор 4 шт. втулок реактивних тяг, встановлені сидіння з іномарки, є магнітола, стоїть ГБО 2 покоління, гарне освітлення туманки діодні, ближній та дальній леди. Телефонуйте за номером за більш детальною інформацією, всім гарного дня !
Звоніть запитуйте,віддам з нею багато запчастин ссср.Віддам:мост коробку і двигун,є пружини рульова рейка,бензобак крила нові+старі,тормозні супорта,капот двері ну і все що на фото
