- 82 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані стояла в гаражі
Машина в гарному стані стояла в гаражі
Продам своє авто,в доброму стані,багато чого робилось,двигун шепче,масла не бере,1,3 ремньовий,стоїть 5 Ступка,підвіска пиляна,виворот колес, електро скло підйомники ,сідухи від гольфа,музика грає добре,вихлоп виведений на бік,передні крила пластикові сср ,бі ксенон,вообщем багато чого робилось,осталні питання по тел. Страховка Є,машина знаходиться +-25км від Василькова.дзвоніть пишіть.
Авто в дуже хорошому стані, салон охайний, будь який вид переоформлення.
ненаходу немає акумулятора, всі деталі по телефону
Проводка нова, ходова заміна повністю, гальмівні колодки нові, поварена, пічка добре дує, сигналізація. Машина повністю на ходу. У будні дні телефонувати після 18:00.
Продам ваз 21011 копійку Мотор після кап ремонту, Машина після повного фарбування. Все Поварено обробатано Хороші сидушки.. гума хороша. Нове сципление корзина Тормозна магистраль шланги колодки итд Проводка 2106 все робе . Все по тел Мотор зробленый , .
Продам жигули ваз 21011 в хорошем состоянии. Двигатель в идеале, ходовая в хорошем состоянии, масло недавно меняли
,не гнила пороги,стакани днище все в нормі. Стоїть газ, працює як на бензині, так і на газу, іномарка, електросидіння, електро бензонасос. Нові радіатори. Хороший акум. Магнітола, тільки з переоформленням, дзвоніть
Мотор коробка в хорошому стані , ходова не стукає не гримить, кузов не ржавий не гнилий , є сервісна книжна , авто з 1986 року було в одних руках , більше інф. по телефону 06******87
ВАЗ 21011. Оригінальне колекційне авто 1978 року! Для колекціонерів, поціновувачів ретро-машин та для участі у виставках закордоном! Колір - оливковий! Придбане з салону, постійно перебувало в одного власника. 44 роки в сухому гаражі. Всі технічні огляди та заміни розхідних матеріалів виконувалися сумлінно! Авто на ходу! Оновлено лише бензонасос, фільтри, мастила, проводи розподільника запалювання та свічі. Оригінальний шкіряний салон весь час був захищений чохлами. Машина унікальна в своїй серії, роках та кольорі! Маю надію, що авто буде збережене, можливо в колекції!
Авто обслуговане, в гарному стані, є сліди експлуатації (рижики по кузову, видно на фото). 20 років стояла в гаражі до використання. Всі розхідники замінені на нові, деталі по телефону
