- 78 тис. км
- Богуслав
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Машина хороша в техническом состоянии. Сделан мотор, коробка не пинается, мост не воет. Сел и уехал
Продам ВАЗ 2101синього кольра.Об'єм двигуна 1198.Газ/бензин(вписане в документи). Руль від Субару. Стоїть карбюратор Солекс,трамбльор,провода і свічки нові,бере газа 10 траса/місто11, на бензині мало їжджу.Стоять додаткові фари.Новий датчик заряда акумулятора.Стартер перебирався.Кпп 4передачі, нове сцепления.На полуосях замінені сальніки і підшипники.Замінені саленблоки реактивних тяг і амортизаторів всіх.Ходова перебрана. Лише літня резина і запаска+4диск.Дно оброблене.Салон дермонтін,магнітола.По кузову все норм,але є нюанси по покрасу.Є три чемодана запчастин:поршні, кільця,провода,оптика,шланги,подшипники, полуось,вихлона нерж., бампер зад.,бенз.насоси...
Продам ВАЗ 2101 газ бензин в хорошому стані вкладень не потребує сів і поїхав працює як і на газу так і на бензині газ в писаний в тех паспорт. Любий від переоформлення резина на 14 по електрики. Все працює вакомні тормоза. Ручник працює машина на свої років в хорошому стані. І доглянута. Звоніть. Будим домовлятись
Акум новий,масло поміняно,комплект зимової резини с дисками,поварена,сів поїхав,торг
На ходу
Пишіть у вайбер!
Поміняю на мотоблок 8 або 10
Продам ваз 2101 гарний доглянутий стан, є моменти по кузову але некритичні, газ -бензин, в запасі є мотор, коробка, міст,і багато іншого!!!
Автомобиль на ходу. установлено ГБО - 2.В комплекте шипованная зимняя резина, багажник, фаркоп. Дополнительная информация по тел.
продам або обміняю ваз 2101 на бойовому ходу
Продам класику в хорошому стані. Двигун 1.6 газ/бензин ГБО вписано. Коробка 5-ступенева ваз. Є центральний замок, передні склопідйомники, хороша музика з блютузом, легкий прямоток. Кузов у хорошому стані не гнилий днище стакани пороги цілі. Продаж із повним переоформленням.
Автомобіль в задовільному стані, перший власник, пригнаний із ГДР в 1993 році. Рідний пробіг, салон - біошкіра. Обігрів заднього скла. Ковпаки на дисках.
Автомобіль у хорошому стані. Повністю на ходу, заводиться без проблем, їде впевнено. Без пошкоджень,виглядає достойно на свій вік. Варити,фарбувати не потрібно. Салон охайний та доглянутий. Можливе переоформлення. Деталі по телефону – Анатолій .
