- 250 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам ВАЗ 21011,машина на ходу,сів і поїхав,двигун ваз1206 коробка фіатовська 5-ти ступка,дуже гарно їде,деталі за телефоном.
продам ВАЗ 21011,машина на ходу,сів і поїхав,двигун ваз1206 коробка фіатовська 5-ти ступка,дуже гарно їде,деталі за телефоном.
Ваз 2101. Авто все життя було в одного власника. 95 тис. км рідного пробігу. Гаражне зберігання. Максимально збережений стан, ніяких вкладень не потребує. В ходу приємна і м?яка. Будь-який вид переоформлення. Торг.
Продам ваз 2101 на уверенном ходу коробка и подвеска в норме по электрики все работает без нареканий, масло не берет двигатель экономный стоить зимняя резина Из минусов надо поменять левый порог прогнил и вмятина на крыле Возможно обменяю на ваз 2106 больше нечего не интересует Цена указана без торга
авто в гарному стані на свої роки 40 років в одній сім'ї більш детально по телефону .
Продам ваз 2101 в ідеальному стані звоніте все розкажу
Продам ВАЗ 2101 Всі питання по телефону **********
Продам ВАЗ 2101 Жига в хорошому стані, мотор бодрий, їде дуже добре Стоїть 5-ступка — їде комфортно і економно. Машина привертає увагу, виглядає кайфово По техніці все нормально, сів і поїхав. БЕЗ ДИСКІВ Ідеальний варіант як для першої машини, так і для душі
Машина в ідеальному стані сів і поїхав більш детальному інформацію за телефоном звертайтеся вацап сігнал або телеграм+**********
супер стан! вкладень не потребуе!
Машина в гарному стані. Варити не потрібно.Хороший акамулятр.Заводиться с полуоборота.Гума хороша, всесизонка. Двигун працює добре.З мінусів.Треба меняти сідушки і головний циліндр тормозний.Був в больниці приїхав,а бачок пустий.Тормозуха вся вилилась в салон.Не пробував чи є тормоза чи ні.Тормозуха є.Переоформляється.
Продам ваз 21011 копійку Мотор після кап ремонту, Машина після повного фарбування. Все Поварено обробатано Хороші сидушки.. гума хороша. Нове сципление корзина Тормозна магистраль шланги колодки итд Проводка 2106 все робе . Все по тел Мотор зробленый , .
Продаю капейку Їде що на бензині що на газі звоніть кого цікавить 09******80
Продам у відмінному стані без вкладень сів і поїхав, або можна обмін без доплат
Продається Жигуль копійка В зборі чи на розборку, їде добре мотор масла не бере, їде добре як на бензині так і на газу заводиться с пів оборота, з недоліків тільки погане дно треба все переварювати, а так мотор добрий.
Продам автомобиль ВАЗ 2101 выпуска 1978года.Пробег родной 87тыс. Продаётся как историческая ценность.Автомобиль находился у одного хозяина.Всю свою жизнь нахлдилась в гараже. В салоне не курили.По комплектации: салон оригинальный Взовский.сиденья без порезови лопнувшего кожзама,приборная панель не вздутая.без трещин.нет лишних отверстий.карты дверей не затертые.потолок не жёлтый. Машина прошла ТО:замена масла.фильтров.замена передних амортизаторов.тормозных шланг.тормозных колодок передних и задних.ПРОШУ ПЛОЩАДКИ. ПЕРЕКУПОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО ЦЕНАМ РЫНКА НЕ ЗВОНИТЬ.МАШИНА ПРОДАЁТСЯ КАК ИСТОРИЧЕСКАЯ ЦЕННОСТЬ.
Авто робилося для себе у 2014 році. Переварювалося днище, проведена антикорозійна обробка кузова, повна перефарбовка з лаком. Двигун капіталився у 2014 році. Машина використовувалася для поїздок на дачу за місто до 2022 року. Після цього автомобіль стояв у сухому гаражі. Ціна: 900$ Переоформлення або довіреність. ТОРГ ДОЦІЛЬНИЙ
Копійка 1974 року 4 ступка, хороший двигун та і взагалі авто Все працює, їсть 7/100 По роботі потрібно приварити сидіння передні , зачисти ліву сторону і покрасити
