- 149 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані Продаємо тому що купили іншу Всі питання по телефону
Машина доглянута, коробка 5ступка стартер новий, двигун економний і масла не бере
Автомобіль у доброму стані. сів та поїхав.масло не бере продаж з переоформленням коробка пятистубка мост із шестьорки панель теж шестьорочна
Продам ваз 2101 в дуже доброму стані. Я другий власник після дідуся, який майже на ній не їздив і доглядав за автівкою. В копійці повністю збережений салон, по ходовій двигуні і трансмісії повністю все обслужене весною 24року. Повністю перебрані і відтеставровані гальмівна система та рульова. Розвал сходження зроблено. Встановлена нова гума Barum. Автівка має повністю титанову вихлопну систему! В машині ще радянська магнітола що працює. Авто повністю доглянуте, на повному впевненому ходу, доставляє масу задоволення. Кузов не гнилий, але вже має іржаві місця на арках та передній юбці. Також має пару вм?ятин та пару подряпин. Хром цілий і збережений. Гаражнє зберігання. Автомобіль в житті як на фото: гарний та привабливий. Маю 2 ключі, книжку, домкрат та інші рідні інструменти.Перепис обов’язковий! З документами порядок повний. Автомобіль знаходиться у місті Калуш. Можливий торг.
продам копійку в робочому стані сів і поїхав машина кожного дня в дорозі є нюанси по кузову але на швидкість не впливає звоніть все розповім
Авто на повному ходу , їзде добре , все працює газ вписаний , обовʼязкове переоформлення , обмін на мото з моєю доплатою або вашою
Продам робочий апарат, газ-бензин заводиться і їде що на тому що на тому, вікна всі цілі, пофарбована, тонована по кругу, стоїть фіатовска 5 ступенева коробка Стоять передні електро сидіння з бехи, кузов варити не потрібно. На даний час ремонту ніякого не потребує, сів і поїхав.
Продам копійку 1983 року 1,2 бензин стан майже нульц 😄 торг на каву, заводиться та їде, резина зимня майже нова. З документами повний порядок, можливе переоформлення
Машина на бадьорому ходу Двигун не димить працює добре Замінене зчеплення Ходова в нормальному стані Є Фаркоп, магнітола Замінене крило, бо не попав у ворота
Продам свій автомобіль на запчастини,кузов гнилий,задня права частина не підлягає ремонту,мотор в робочому стані,ходова частина в непоганому стані, сидіння з іномарки,кермова тяга в хорошу стані,всі питання по телефону,якщо з першого разу не відповім то особисто передзвоню бо на роботі
Роман0девяносто сім 53 вісемдесят 3 шість шість8
