- 90 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Є багато запчастин до машини
авто у гарному стані, не димити, ходова у гарному стані, салон чистенький, подробиці по телефоні
Продам ваз 2101, рік випуску 1978, в нормальному стані. Була заміна двигуна в 2022 році. Газ/бензин, документи в порядку. Полтавський район, село Копили. Зв'язок тільки по телефону.
Газ вписаний в тех паспорт
До вашої уваги капсула часу. питання по телефону.
Продам ВАЗ-2101, 1981 р. Авто в доброму стані. Двигун без нарікань, стоїть ГБО (не вписане), КПП 5-ступка... Подробиці по телефону.
Машинка в гарному стані , сів і поїхав заводиться с пів оберту, гума зимова люк не тече, гарні сидіння , музика, по ходовій все добре коробка 4 ступка, по днищу не гнила.питаня в особисті
Ваз 2101 у хорошому стані газ бензин
в робочому стані сів і поїхав стоїть
ВАЗ 21011 Рік випуску 1981Двигун 1,3 Резина зима передні R13, здні R14 Авто за час експлуатації по тихому удосконалювалось по мірі надходження натхнення та $ , а саме : панель приладів 2103, рульова колонка 2107, вакумний підсилювач гальм+головний гальмівний 2108, сидіння з гольфа (передні), КПП 4 ступка, міст ваз 2103, ГБО 2 покоління (вписане) балон таблетка 43л. дно багажника вирізане під балон, простір багажника повноцінний, пороги вирізані та замінені профільною трубою 100х100 домкрат ставиться будь де та підіймається вся сторона (передні та задні колеса) Капремонт двигуна ~40 тисяч назад, ходова ремонту не потребує. Куди б ми з нею не їздили завжди привозила до дому.
Ваз 2101 1.5 16v В продажі ваз 2101 Двигун з ваз 2110 ( 1.5 16v ) Кпп 5-ти стубка фіат Задня підвіска БМВ е30 Передня підвіска: Важелі ст авто дикі 2.0 Пружини шнива Аморти паджеро спорт Подвійний стаб Позад Розболтовка 5/120 ( в комплекті два пари дисків) По переду сток 4.98 Лед світло вся електрика працює Детально за номером Торг
Авто технически в хорошем состоянии, заменил масло, настроили карбюратор для своих 1.2 едет достаточно хорошо, машина выглядит довольно приятно со стороны красивый зеленый цвет с тонировкой, хороший свет, приятные иномарочные сидения, поставил хорошую приятную музыку в машине, машина каждый день на ходу. Есть не значные нюансы по кузову на езду не как не влияют. Торг присутствует ехать за 100км не собираюсь авто на ходу приезжайте забирайте. Авто оформлено на меня. Переоформляется.
