- 71 тис. км
- Верховина
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Пишіть у вайбер!
Пишіть у вайбер!
Продам авто також цікавить обмін мотор в родовому стані робить чотко машина не нова видно сліди експлотації потребує ремонту ходової диталеіше пишіть звертайтеся
продам терміново ваз 2101 1975 року випуску в ідеальному стані не димить масло не бере КПП 5ти ступкова включається м'яко не вибиває ходова в порядку кузов без іржі та дірок з документами повний порядок .торг біля капота
Автомобіль готувався для себе, для використання повсякденно. Кузов- в гарному стані.(Весь кузов проклеєний вібро та шуму ізоляцією) Мотор 16-ти клапанний із турбіною. Заводиться із пів обороту. Коробка ( R1) - видовженні передачі 1,2,3,5. Задній підвіска - незалежна. Тормозна система усилена, передні діски тормозні із вентиляцією та перфорацією. Сідушки від А6( всі функії їхні працьоють,підігрів і тд) Вихлопна система вся -63мм. Переднє світло-лінзи Заднє освітлення -діодне. Та багато чого ще іншого..Більш детальніше при огляді. Потрібні ще певні вложення для повного закінчення проекту! ЦІНА ДОГОВІРНА !
двигатель после капиталки, днище целое, лакокрасочное покрытие есть рыжики, коробка без проблем, сигнализация, дополнительные фары,эл.зажигание,новый радиатор медн.новая резина лето.
Писати на дзвінки не відповідаю.Продам ваз 2101 все працює все чотко мотор шепче недавно мінялось масло регулювались клапана та карб замінені всі фільтра поставлені нові динаміки ( овали ) та в багажнику колонка середніх розмірів грає дуже добре редуктор не гуде передачі не вибиває не гнила майже зовсім днище без дир, майже нова все сезонка в круг , за детальнішою інформацією писати . Трошки погнута ліва задня дверка
Авто на ходу, бензин, коробка 4ст, кузов не гнилий без чижів, є підкраси, дно ціле, є фаркоп, фактичне місцезнаходження Бориспільський р-н, Київська обл., більше інформіції за телефоном, можливий торг
Авто повністю технічно справне, зроблене повне ТО, коробка передач 5 ступенева (від ВАЗ 2107). Мотор 1.5.Телефонуйте за додатковою інформацією.
Продам ластівку Жигу????! Новий карбюратор,електрозажиганіє і багато іншого! Двигун не димить,1.2 їде досить добре) Ходова частина без нарікань ???? По кузову єсть не великі нюанси!
