- 150 тис. км
- Локачі
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам економне авто,газ бензин,дно стакани,ланжерони все ціле,є питання по задній ляді,двигун гарний,коробка ходова все впорядку повністю відповідає своїй вартості
продам економне авто,газ бензин,дно стакани,ланжерони все ціле,є питання по задній ляді,двигун гарний,коробка ходова все впорядку повністю відповідає своїй вартості
У хорошому технічному стані Lada 1119 Kaliina Дзвонить за номером what’s app
продам. всі деталі в повідомлення або за номером телефону **********
Авто в гарному стані на свій вік. Тисяч 20 назад було зроблено капремонт двигуна. Розхід по трасі 6 л/100 км. Поставлено нове зчеплення, але шумить КПП (скоріше за все головний підшипник). На лобовому склі тріщина. По кузову є дрібні потертості, царапини, кілька незначних вм'ятин. Низ лівого порогу ззаду проржавів. Продаж з переоформленням, можливий обмін з доплатою на авто з АКПП.
Продам власне авто в нормальному стані. Газ 4 покоління( вписаний). Багато вкладено коштів та сил( встановлено сигналізація, лінзована оптика та ксенон в противотуманках, цифрова приборна панель) Кузов без дірок( навіть стакани взагалі без корозії) Зимова резина пірелллі с трикутними шипами( всі 4 колеса)
за всіма питаннями за телефоном або в приватні повідомлення.
Лада калина 1,6 у гарному стані. Володію авто близько 2 років. За час експлуатації проводилося ТО кожних 7-8тис. км. Двигун мастила не "їсть", коробка передач, щепленя, підвіска - без зауважень. НЕвеликика витрата палива, комфортна і витривала підвіска. Бампери чорного кольору - встановлені на заводі! З останніх покращень авто: новий акумулятор, замінено зовнішній лівий ШРУС. Рідний пробіг - 210 тис. км. Продаж не терміновий, допомоги не потребую. Торг біля автомобіля. Телефонуйте, запитуйте :)
Продам авто в гарному стані без ДТП і пошкоджень.Купували авто в2011році з пробігом 22000км Обслуговування авто проводилось завжди вчасно,бензин 95тільки на WOG, в салоні не палили.Гаражне зберігання.Є вся історія з обслуговування.Телефонуйте,більш детально усе розповім.З початку війни дружина за кордоном,але я маю нотаріально завірений дозвіл на продаж.Допомоги у продажу не потребую.
Продам Калину Sport(Спорт із самого заводу) Мотор 1.6 16кл прошитий (видає 160-170сил), стоять злі вали, котушки бмв, ресивер Procar Коробка 104ряд повністю на вихлопі, ходівка з підрамником Комплектація відмінна (кондер, підігрів передніх сидінь, електро дзеркала, електро склопідйомники всіх 4, підігрів дзеркал, доводчики скла) Гальма з регулюванням,гідро ручник,гальма дискові спереду 15 ззаду 13 Сигналізація StarLine з автозапуском Сидіння заводські підлоги ковш Стеля перетягнута в чорну алькантару Музика (саб, два усилка, колонки фокал у коло) Дві пари коліс та гуми, літо р15 Slik (гума мішлен пілот спорт) зима р15 оригінал завод Вкладень не вимагає від слова зовсім Дзвоніть у будь-який час все докладно розповім Денис
Продам авто газ/бензин. В гарному стані. Торг біля капоту! Додаткові питання по телефону.
Дуже гарний стан! Один власник з салону! 140 тис оригінального пробігу Техніка без будь яких зауважень! Чистий та охайний салон! Хороша резина! Кузов без корозії! Хороша музика! Мінімальний торг біля авто!
В хорошому стані!Всі питання за телефоном!На газу!
Вітаю! Так сталося, що доводиться продавати свою улюблену машину. Причини всім відомі. Машину я купував нову у салоні. Один господар. У машині стоїть Формашевсуй впуск. Задні дискові гальма з сертифікатом. Встановлено та донедавна працював кондиціонер. Відновлення роботи буде з величезними знижками. Я думаю, що швидше за все його потрібно заправити. У машині стоїть ГБО-2. стояло раніше ГБО-4, але нормальних спеців немає, і тому ось так. Витрата від 8 літрів по місту і немає межі досконалості. Газ у техпаспорт вписано. Є два комплекти дисків із гумою. Є дуже маленькі сліди експлуатації на кузові. Практично весь міжміський пробіг. Так як я працював у іншому місті. Машина жива. Спілкування за вайбером або телеграмою. Стан - купив та поїхав.
Лада Калина менялась все своевременно . ГАЗ евро 4 вписан . Два стеклоподьемника, электро усилитель руля. В комплекте зимняя резина .остальные вопросы по телефону . реальному покупателю торг у капота.
2009 год 1.6 8 Кл 2 власник Кондиціонер ЕУР Газ 4 покоління Нова літня 15-та гума на титанах Тоневана Навколо безшумна Тільки переоформлення ! Торг адекватному покупцеві
Продам авто в гарному стані.гбо 4 покоління
2007 рік,двигун 1.6, бензин, хечбек, пробіг 152тис. км., 5-ти ступка, механіка. Тел. 09******96, 06******01.
