- 235 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Прошу пропонувати обмін до 2000 доларів поміняю на ладу 99 або 14 15
Прошу пропонувати обмін до 2000 доларів поміняю на ладу 99 або 14 15
Авто в хорошому стані
авто на ходу ходова норм потребує уваги пороги лак поліз.
Продам авто! Встановлений газ 4 покоління(вписаний в техпаспорт). Двигун 8 клапанний,обслужений. Всі стекла включаючи лобове рідні. Заводський електропідсилювач руля ,2 склопідіймачі,сигналізація.Салон не затертий.
Авто на ходу Газ э але не працює Двигун працює рівно
Продам Ладу Калину в непоганому стані. Двигун працює рівно, коробка та ходова частина без критичних зауважень, встановлено ГБО. 10 років у одного власника. Є нюанси по кузову, тому присутній торг.
Робочий стан. Все працює.
автомобіль в нормальному стані, двигун та КПП без нарікань, гбо4, підсилювач керма, любий вид переоформлення.
Лада Калина, один власник з салону,заводиться, їзде кожен день,акумулятор новий,газ 4 покоління вписаний в тех паспорт,пічка тільки зроблена,прокладка гбц теж зроблено,заміна масла 1000км назад,лобове тріснуте,електро підсилювач керма не працює,на свої роки виглядає добре,перекупів,площадки прошу не турбувати.
Авто в Словаччині.Влітку замінили масло двигуна та кпп.Всі фільтра.Задні амортизатори,передні супорта.
машина на ходу. зимова резина.заводим і їдемо.все інше по телефону.
Причина продажу інша, все справний.
Авто у відмінному на його вік стані .Без корозії .
Автомобіль у хорошому технічному стані: нещодавно зроблена передня підвіска, встановлений оновлений передній бампер.Потребує кузовний ремонт. Двигун працює рівно, ходова без зайвих звуків. Салон доглянутий, авто акуратне та економне у використанні. Пишіть у вайбер ,телеграм або дзвоніть
Автомобіль кожного дня на ходу,є сервісна книжка.
Електропідсилювач руля, електросклопідйомники, в гарному стані, немає ржавчин, є кондиціонер.
Продам ваз Калину 2008, ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт, ближнє світло лед лампи (триколірні), музика, камера заднього ходу, сигналізація, кондиціонер працює. Є рижики на крилах. Авто використовується щодня до роботи і назад. Масло змінювалося кожні 8-9 тисяч. Сів і поїхав, як на газу, так і на бензині. Торг біля машини.
Продам авто в чудовому стані,маленькі нюанси видно на фото. Перекупам прохання проходити мимо. Любий вид переоформлення.Всі питання по телефону 06******62.
